Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kellene váratnom?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt,barátom 23 én 18, még szűz vagyok.Ő már szerintem szeretne velem lefeküdni, már mondta hogy kíván.Én mondtam neki hogy még várni szeretnék, ő azt mondta hogy addig vár amég szeretném.De úgy érzem hogy mindig rám akar mászni, persze mikor kettesben vagyunk, mikor leállítom és mondom hogy ne akkor mindig bocsánatot kér.
2010. aug. 10. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha komolynak érzed a kapcsolatot és kész vagy vele a szexre, akkor bármikor belemehetsz. De ha az előző kettőből az egyik nem áll fenn, akkor várj még. Ő is kénytelen lesz várni.
2010. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem komoly a dolog.Mindig keres ha nem találkozhatunk.Nem hiszem hogy csak úgy mondaná hogy kezd belém szerelmes lenni.
2010. aug. 10. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem lévőnek.Azért mászik rád egyébként, mert a pasik mindig próbálkoznak és legalább tudod, hogy kíván.
2010. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arra céloztam igazából, hogy nincs bevett sablon. Van olyan kapcsolat, ahol az első éjszakán van szex és van ahol fél év múlva sincs. A lényeg az, hogy mindkét fél ugyanazt érezze, kívánjátok egymást és egy pillanatig se legyen mit megbánni.
2010. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is kívánom őt, csak még nem vagyok benne biztos 100%ig hogy szeret.
2010. aug. 10. 11:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor várj még egy kicsit :)
2010. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs de ez egy hülyeség, hogy nem vagy benne biztos 100% -ig... mert most mivan ha még ő sem biztos benne, ?? Figyelj ha kívánod őt szívesen vele lennél, akkor feküdj le vele...és ne azon agyalj vajon mennyire szeret (persze azt megértem ha félsz hogy esetleg csak szexet akar deszerintem akkor nem mondaná hogy vár rád :) )
2010. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig kéne váratnod, míg Te nem kívánod. Ha viszont már Te is szeretnéd, akkor nem tudom, hogy mire vársz.
2010. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy szeretem őt.Csak nem vagyok 100 %ig biztos hogy ő is annyira szeret engem mint én őt.Megvárom amég kimondja, esetleg többször is elhangzik a szeretlek.
2010. aug. 10. 12:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!