Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? .

Figyelt kérdés

Eddig akárhány kapcsolatom volt, mindig elbizonytalanodtam 2 hónap után...


Jelenleg 3 hónapja együtt vagyok a barátommal, akit mindennél jobban szeretek, de megint kezdek elbizonytalanodni....

Hogy tudnám ezt megállítani?


Utálom ezt a "Lelépek, mielőtt lelépnek" típusú gondolkodásomat...

Segítsetek... Nem akarom elveszteni...


2010. aug. 9. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2-3-4. hónap minden kapcsolatban kritikus pont. Várj türelmesen, tarts ki. Ha igazán szereted, nem fogod otthagyni. Ne bizonytalankodj, és ne okozz neki fájdalmat. Légy nagyon türelmes, rövid időn belül el fog múlni a bizonytalanság.

Sok sikert!:*

2010. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ebben mi mit tudunk segíteni? Szedd össze magad, és ne gondold ezt!:)
2010. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos távkapcsolatban vagyunk, és félek, hogy nem tudok neki mindent megadni...

Nagyon rettegek attól, hogy elhagynak engem... Sokszor kaptam már hatalmas pofonokat az élettől... Többet nem akarok...

2010. aug. 9. 22:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2010. aug. 9. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!