Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én rontottam el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek tetszem, sokat beszéltünk már ismerem jo ideje és ő is tetszik nekem. Már úgy éreztem alakult valami csak sokszor nem úgy viselkedik ahogy kéne... megkérdeztem, hogy nem is gondolja komolyan, azt mondta nem tudja mert még puszit se engedtem és egy kapcsolat úgy "indul el"..... de én azért nem engedtem mert még nem csókoloztam és megkell bíznom az emberben ehhez mert nem akarom megszívni. Most akkor kinek "van igaza"?
2010. aug. 9. 14:33
 1/5 Seraph ***** válasza:
Neked, de valahol neki is. Tény hogy a csók elengedhetetlen kelléke a szerelemnek, de az akkor a jó ha magától jön és nem előre egyeztetett időpontban. Úgyhogy mondd meg neki, hogy neked ez lenne az első és nem vagy felkészülve. Meg fogja érteni. Ha meg nem, akkor hagyd ott. Akkor mást akar.
2010. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudja h az első lenne...
2010. aug. 9. 15:00
 3/5 Seraph ***** válasza:
Akkor mondd el hogy nem vagy felkészülve. Hogy nem akarod elsietni.
2010. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ő ezt tudja inkább azt kérdezem, hogy tényleg fontos egy kapcsolat kialakulásához ez? mert eddig úgy hittem, hogy mikor már biztos lesz járás stb akkor lehet csók, de mostmár semmit nem értek :S
2010. aug. 9. 15:33
 5/5 Seraph ***** válasza:
Persze, ebben igazad van. Ha elcsattan az első csók, akkor az gyakorlatilag azt hivatott jelképezni, hogy ti ketten együtt vagytok. A csók nem a randi kelléke, hanem a kapcsolaté. Amíg nem jártok, ne történjen köztetek semmi, ami egy baráttal ne történne meg. Több nem kell. Nem tudom hány éves a srác, de ha elég idős, ezt neki is be kell látnia, ha viszont nem akkor vagy te magyarázd el neki, vagy mint említettem, nem ugyanazt akarja tőled amit te tőle.
2010. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!