Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lesz ebből valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből valami? Korkülönbség. Távolság.

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, a fiú 21. Már lassan 4 éve, hogy ismerjük egymást és nagyon tetszik, mindig megnevettet. Szoktunk beszélni mindenről, nem tabu semmi. Msn-en nemmutogatjuk egymást, ha így lenne nem beszélnék vele.

A gond: - majdem 7 év korkülönbség

- majdnem 400 km köztünk a távolság

Tervezgetjük hogy majd lejön hozzám és beszélgetünk meg ilyesmi meg ő komolyabbat is akar de nem tudom... úgy érzem nagyon kedvelem, de tudom h nem lenne szabad ilyen "idős" fiúba beleszeretnem. (magamhoz képest)

Mi a véleményetek?


2010. aug. 9. 00:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Soproni vagyok.

Értem :\

Köszi a válaszokat

2010. aug. 9. 01:14
 12/20 anonim ***** válasza:
hm Sopron? lenuu ha te vagy az akkor privát :)
2010. aug. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha mindketten akarjátok, akkor LEHET. Ha mindketten hisztek benne, ha hisztek egymásban, ha szeretitek egymást, akkor igen is, lehet belőle "valami"!

Nem mondom, hogy egyszerű lesz, nem mondom, hogy minden csak úgy menni fog, nem mondom, hogy sosem fogsz mondjuk sírni, vagy nem fog összeszorulni a torkod, vagy a fiú torka... Nehéz lesz, de ha megéri, akkor harcolj érte!

Én sok sikert kívánok, remélem, összejöttök. Remélem, boldogok lesztek. Szia. :)

2010. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Miért te hány éves vagy?
2010. aug. 9. 01:19
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló:)
2010. aug. 9. 01:20
 16/20 anonim ***** válasza:

15 vagyok :D decemberbe majd 16 :D ha gondolod dobj privit :D

am én vok :

01:02

01:06

01:17

2010. aug. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"A nem mutogatjuk egymást az alatt értem, hogy nem mutattuk meg camba a nemiszervünket."

De szeretnéd? 19F

2010. aug. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

na én fellövöm magamnak a pizsit :D:D ha gondolod dob privit aztán max dél körül válaszolok :D


15/f

2010. aug. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én szerintem is esélytelen a dolog. Én is jártam ilyen cipőbe ennyi idősen...ugyan ez volt a probléma távolság, életkor. Nagyon ritkán találkoztunk azaz kb a 2 év alatt 3x. Ugyan ezt éreztem mint te ugyan ilyen jol elbeszélgettünk meg minden. És mivel messze volt össze vissza csalt mert ugyebár én nem láthattam el 100 kmre odébb...Szal ha jót akarsz magadnak akkor nem mélyülsz ebbe bele olyan komolyan.

És csatlakoznék az előttem szólóhoz: az ennyi idős férfiaknak télleg van egy bizonyos igényük amit rendszeresen "kikell" elégiteni, és ezt neked 15 évesen és 400 kmre odébb lehetetlen.

Egy szó mint 100...kesess közelebbit, és korban hozzád illőt.

Üdv: L/20

2010. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat! Elgondolkodtató az egész :/

Bocsi, nem dobok privit 15/f

2010. aug. 9. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!