Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy korkülönbség, távolság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy korkülönbség, távolság?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy lányt. Nagyon jól elvagyunk, egész nap egymással beszélgetünk skypeon. Nos, egyikünk sem az a fajta, aki ne menne tovább egyszerű beszélgetésről célozgatásra, vagy flörtölésre, amint alkalom adódik rá. Hetek óta éreztük már hogy mindketten vonzódunk a másikhoz, de ezt még ennyire konkrétan, mint pár órával ezelőtt nem mondtuk ki.

Viszont elég komoly problémákkal kéne szembenéznünk, hogy együtt lehessünk. Amiben én nem vagyok biztos, az az, hogy vajon változna-e a véleménye, ha megtudná hogy mennyi idős vagyok? Idén töltöm a 16-ot, ő pedig most 19 éves. A másik probléma, hogy Varsóban vagyok cserediák, ő pedig otthon lakik Magyarországon.


Sokat beszélgettünk erről. Ő jelenleg párkapcsolatban él, amiben már egyáltalán nem boldog. Viszont elmondása szerint fél a magánytól, ami bekövetkezne, ha kilépne a jelenlegi párkapcsolatából.

Mit gondoltok, lehet ebből még bármi? Mit reagálnátok, ha hasonló helyzetben derülne ki, hogy az illető, akiért odavagytok, valójában nem egyidős veletek, hanem 4 évvel fiatalabb? Változtatna ez bármin is?


15/F


2011. márc. 28. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne légy mentőöv.
2011. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem értem minek hajtasz rá, ha egyszer párkapcsolatban él....és azt sem értem, hogyha kapcsolata van, akkor minek tekintged kifelé? az nem mentség, hogy fél a magánytól, sőt, egyenesen szánalmas, hogy valaki csak emiatt van együtt valakivel....bár ha ilyen szánalmas lányhoz vonzódsz akkor te sem lehetsz valami nagy iq-bajnok, ám ha szerencséd van, akkor ezt pár év alatt elnövöd
2011. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pataki Éva ***** válasza:
Szia! Nem csak a korral van igazán gond, hanem azzal, hogy ha a lány párkapcsolatban él, az azt jelenti, szüksége van támaszra, és te még sokáig nem leszel az!A lányom 24 évesen próbált együtt élni egy 20 éves sráccal, hiába volt nagy a szerelem, a srác messze volt még ehhez az érettséghez, amit egy ilyen kapcsolat jelent.
2011. márc. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azsem érdekelne ha Angliában élnél a nagykövetségen. Szerencsétlen felszarvazott srác helyében minimum kiteném a beleidet a cseresznyefára. Mért kell megcsalni a másikat?! Mért kell tönkre tenni más ember életét tönker vágni? Fél a magánytól.. Mért nem szakit? Kikellene irtani a mai fiatalságból ezt az eszik alszik dug felfogást!
2011. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!