Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lesz ebből valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből valami? Korkülönbség. Távolság.

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, a fiú 21. Már lassan 4 éve, hogy ismerjük egymást és nagyon tetszik, mindig megnevettet. Szoktunk beszélni mindenről, nem tabu semmi. Msn-en nemmutogatjuk egymást, ha így lenne nem beszélnék vele.

A gond: - majdem 7 év korkülönbség

- majdnem 400 km köztünk a távolság

Tervezgetjük hogy majd lejön hozzám és beszélgetünk meg ilyesmi meg ő komolyabbat is akar de nem tudom... úgy érzem nagyon kedvelem, de tudom h nem lenne szabad ilyen "idős" fiúba beleszeretnem. (magamhoz képest)

Mi a véleményetek?


2010. aug. 9. 00:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A nem mutogatjuk egymást az alatt értem, hogy nem mutattuk meg camba a nemiszervünket.
2010. aug. 9. 01:01
 2/20 StephanieXx ***** válasza:

Esélytelen.Nem működhet a kapcsolat.Többet között a fent említett péládk miatt is.

Másrészt mások az igények.

Egy 15 éves lány,nem elég érett egy 21 éves fiúhoz.

2010. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha lesz is vmi hosszútávra nem ajánlom, én is megbotlottam már ilyesmiben.


15/f

2010. aug. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 StephanieXx ***** válasza:
Mesélj egy kicsit a fiúról,és magadról is,ha van kedved.Kiváncsi lettem:)
2010. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Privátban?
2010. aug. 9. 01:03
 6/20 StephanieXx ***** válasza:
Ahogy gondolod:)
2010. aug. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
melyik megyében laksz? :D lehet ismerlek.... :D
2010. aug. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Túl sok pénzt nem tennék fel ennek a kapcsolatnak a sikerére, hát még bizakodást vagy érzelmet. Túl messze vagytok egymástól minden értelemben. Valószínűleg több jóra vezetne, ha olyan ismeretségeket mélyítenél te is és a srác is, amelyekben sűrű személyes találkozások vannak (pl. suliban vagy hasonló közösségben ismerkednél).
2010. aug. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Háát.... elég fiatal vagy még. Én egy spanyol sráccal kerültem érdekes viszonyba, de én szeretnék is kimenni külföldre dolgozni, akár oda is...

Végülis ha kitartotok még pár évig, elmehetsz az ő városába (vagy a környékre) egyetemre, majd ott is tudsz dolgozni. Vagy fordítva. Szóval megoldható. A gond csak az, hogy még nagyon fiatal vagy. Addig még 50-szer szerelmes leszel másba. :)

19/L

2010. aug. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
BTW micsoda világ, ahol egy kérdező úgy érzi, külön szükséges megtennie az 1:01-es megjegyzését. (ezzel nem a kérdező ellen szólok, mielőtt bárki félreértené)
2010. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!