Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság és a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság és a korkülönbség nem sok? Lehetne belőle valami?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Az unokahúgomnak van egy rokona (akivel nem vagyunk vérszerinti rokonok, eddig nem is találkoztunk) 28 éves. Kb 4-5 éve találkoztunk először (azóta nem) és most összefutottunk az unokahúgomnál. Azt hittem nem is emlékszik rám, de rögtön mondta, hogy "jaj mi már találkoztunk pár évvel ezelőtt" pedig akkor még elég kislány voltam...Meg mikor odamentem akkor ült a széken, és rögtön mondta hogy szeretnék-e leülni. Szóval udvarias is. De 8 év van közöttünk + kb 70 km...


Most megint találkozni fogok vele. Nekem tetszik, de nem tudom lenne-e esélyem. Mit csináljak?


2010. jún. 17. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

70km nem sok, amikor olvastam a kérdést akkor kb 150-re számítottam.

8 év nem kevés de még belefér, főleg 20 évesen.

2010. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

8 év tényleg nem a világ,mások véleményével meg nem szabad foglalkozni. A távolság sem lehet akadály,főleg az a 70 km! Minden adandó alkalmat meg kell ragadni a kapcsolattartásra,arra hogy találkozzatok! Egyébként a párommal mi is távkapcsolatban élünk,de bennünket nem 70 km választ el sajnos,hanem jóval több. (Több ország is),de mostmár nem sokáig. :) Úgyhogy tessék próbálkozni,nem szabad az első "akadálynál" föladni,mert lehet sőt biztos hogy idővel megbánnád ha nem adnál esélyt magatoknak! Sok sikert hozzá!

21/L

2010. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!