Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog működni? Nagy köztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog működni? Nagy köztünk a korkülönbség, és a távolság.

Figyelt kérdés
Múlt héten megismerkedtem egy 25 éves sráccal, aki nagyon jól nézett ki és értelmes volt, csak ő szegedi én meg pesti vagyok. A másik gond pedig az, hogy elég nagy köztünk a korkülönbség. A harmadik pedig, hogy katona és a szüleim elég negatívan állnak hozzá az egészhez. Mit tegyek? Találkozni szeretnék vele mert hiányzik és többet is szeretnék tőle..
2010. máj. 24. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azért nem ártott volna leírnod, hány éves vagy...
2010. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nielindi ***** válasza:
szeged-pest vonattal ~2 ora, az semmi.
2010. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2010. máj. 24. 20:25
 4/13 anonim válasza:

Nem hinném, hogy működne.

Egy hete ismered, és már hiányzik, ez hogy lehet, amikor még nem is találkoztatok?

Szerintem, nem ő hiányzik neked, hanem az, hogy valakit szerethess, és, hogy téged is szeressenek.

2010. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szeged és Pest nem óriási távolság. Gondolj csak bele,nagyon sokan élnek jóval messzebb a párjuktól és mégis megoldják hogy találkozni tudjanak. (Én is távkapcsolatban élek,bennünket országok választanak el,de ez most lényegtelen). A korkülönbség most még egy kicsit soknak tűnik. Az pedig hogy katona,hát istenem...(a párom is az). :) Mért állnak a szüleid negatívan ahhoz,hogy neki ez a hivatása? Kérdezted már tőlük?

Ha kölcsönösen megkedveltétek egymást,akkor tessék tartani a kapcsolatot! Amennyit csak lehet találkozzatok,hátha még komolyabbra fordul a dolog. Nem szabad az első akadálynál föladni,mert akkor mi lesz később? De mégegy kérdés:a pasi is így gondolja a dolgot,mint te?

2010. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még ő kérdezte meg, hogy én komolyan gondolom-e ezt az egészet és hogy tudnék-e rá várni.. én mondtam, hogy persze. Utána még kerestem is telefonon de ő soha nem hívott vissza. Kezdem feladni... :(
2010. máj. 30. 12:15
 7/13 A kérdező kommentje:
a szüleim pedig a korkülönbség miatt húzzák a szájukat. Amit persze meg is értek. Egyébként már nem szolgál. Leszerelték.
2010. máj. 30. 12:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit,ha nem keres akkor hagyd. De ha komolyan gondolta,akkor nem értem mért nem keres? Talán megijedt a helyzettől,ezért inkább várj egy kicsit.
2010. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Van balami fejlemény? Beszéltetek már?
2010. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
-valami
2010. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!