Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen magamfajta pasira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen magamfajta pasira vágyó lányt hol keressek?

Figyelt kérdés

Egy olyan barátnőt szeretnék, aki egy megbízható, őszinte, hűséges, szeretetteljes fiúra vágyik, de meg is becsüli egyben ezt a fajta srácot, mert tudja, hogy kevés van az ilyenekből (sokan állítólag régóta sóvárognak ilyen pasik után). Egyetlen vágyam, hogy legyen egy tartós, hosszú, tartalmas kapcsolatom, hogy kölcsönösen szerethessük egymást valakivel, kitarthassunk egymás mellett. Ismertek olyan típusú lányokat, akik ilyen férfira vágynak? Hol találhatok leginkább ilyen lányokat? (Neten eddig nem volt szerencsém.) Koncert, egyetem, könyvtár, sportklub.. stb., hol érdemes ilyen lányok után nézni? Vagy teljesen a szerencsére vagyok utalva? :(

(Aki gondolja, írhat nekem, vagy esetleg összehozhat valakivel, akit ilyennek ismer.) Kb. 17-21 éves korú lányok közt találhatok már ilyeneket?

Köszönök minden segítséget és választ!


2010. aug. 7. 23:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. De van párom, 4 és fél éve, remélem az idők végezetéig velem marad. (mert én vele tudnék maradni)

Remélem megtalálod akit keresel, mert sajnos kihalóban vannak ezek a lányok, a hűség nem divat...

Élj, menj sok felé, ismerkedj, legyél nyitott! De ne akard görcsösen, elvileg akkor jön el, amikor nem is várod! :)

20/L

2010. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

00:42

Tegnapelőtt voltam Tankcsapdán!


06:39

Ez erős általánosítás, nem?

2010. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
ma 00:03, 18/L! Szerintem is pont a tettekben van a lényeg, nem a szavakban, de itt csak szavakkal tudok élni egyelőre. Ha esetleg érdekellek, nyugodtan írj privát emailt! Szívesen ismerkedek. Jó tudni, hogy vannak még ilyen lányok...
2010. aug. 8. 11:06
 24/34 A kérdező kommentje:

Remekül ki lettem elemezve, köszönöm. Az, hogy nem vagyok egyenes, attól függ, hogy mivel kapcsolatos. Elismerem, vannak hibák bennem is, de amiket leírtam magamról, azokat komolyan gondolom, nem hinném, hogy annyira összeférhetetlen tulajdonságok, igaz, néhol kicsit rosszul fogalmazhattam, félreérthetően, mivel fáradt voltam már.

Igen, lehet, hogy a többség nyominak gondol, de én tényleg csak egy őszinte, hosszú kapcsolatot szeretnék, amely nem egymás kihasználásán alapul. Ennyire ritka már ez a mai világban az ifjak közt? A 25 év feletti lányok ezek alapján általában egy tucat pasin túlestek már, nekem valamiért elment tőle a gusztusom...

2010. aug. 8. 11:12
 25/34 anonim ***** válasza:
Énis ilyenvagyok kb... szerintem ilyen lányt szinte lehetetlen találni :S
2010. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

"megbízható, őszinte, hűséges, szeretetteljes" -> minden nő ilyen férfiról álmodozik, de nem ilyet akar. :D


21f

2010. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Kicsit könnyebb lenne nekünk, ha azt is tudnánk merre laksz vagy tanulsz/dolgozol! :) Ez mondjuk kulcsfontosságú infó...

Ha nem szeretnéd kiírni, akkor jó üzenetben is. Szívesen megismernélek, mert írásod alapján jó ember lehetsz, ami manapság kuriózum.

Ne keseredj el, biztos találni fogsz magadhoz illő társat. Csak kicsi türelmesnek kell lenned. És ahogy írtad a szerelemhez kell a legnagyobb szerencse :)

2010. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
19 vagyok, bp-i, egyetemre fogok járni szeptembertől. Ha nem dolgozom főállásban (mivel még tanulok), az általában elriaszt sokakat... pedig attól még akadhat alkalmi munkám, amiből egy kis pénz összejön. Egyik lánynak azért nem jöttem be, mert nem keresek minjárt 19 évesen (mindenféle szakmai képesítés nélkül) legalább havi 100 ezret... Hogy élhetnek ilyen felfogással egyesek? Még egy szakképesített ember is örül már, ha egyáltalán munkát talál, nem, majd egy érettségivel mindjárt csúcsfizetésem lesz... Isten, óvj meg az ilyen felfogású nőktől :D Mondjuk ki az igazságot: nincs olyan lány, akit én keresek, feladom a küzdelmet, beletörődtem.
2010. aug. 8. 14:45
 29/34 A kérdező kommentje:
Nekem legalább van célom az életben, akarok lenni valaki, el akarok érni valamit, kötelességtudó vagyok. Én lennék elméletileg az a pasi, akinek lenne állandó munkája és meglennének a feltételei egy család fenntartásához, nem pedig egy sehonnani csavargó alkoholista, semmihez sem értő kétes alak. Nem értem, hogy miért sikeresebbek azok a pasik, akiknek nincs se egy normális szakmájuk, se munkájuk, ha van is, akkor a fél fizetésüket elisszák a kocsmában vagy a bulikon, a másik feléből meg motorozgatnak vagy mit tudom én mit csinálnak... Ez az ideális férfi a nők számára... Szerintem ez a hozzáállás is oka annak, hogy ma Magyarországon már - ha kötnek még egyáltalán házasságot - szinte az összes válással végződik, még mielőtt gyerekük lehetne, ebből meg a népességcsökkenés ered. Igen, ennyire telik tőlünk, magyaroktól, de talán már az összes európaitól is...
2010. aug. 8. 15:00
 30/34 anonim ***** válasza:

11:12


"A 25 év feletti lányok ezek alapján általában egy tucat pasin túlestek már, nekem valamiért elment tőle a gusztusom..."


Pedig ha komolyan gondolod, hogy szeretet meg komoly kapcsolat (amúgy szerintem nem, de ha felteszem, hogy komolyan gondolod), akkor CSAKIS olyan lányokkal érdemes kezdened, akiken már átmentek jópáran, mert az ilyen lányok esetében feltételezheted, hogy nem fogják egy szép napon kitalálni, hogy nekik kaland kell, mert még "nem éltek".


ma 14:45


Egyetem? Remélhetőleg közgáz, jog, vagy valamilyen mérnöki szak (esetleg orvosi). Mivel ezekkel a jövőben sokat kereshetsz, ezért ez pótolja a fizetést. Tehát ha megmondod a nőnek, hogy a közgázra jársz vmilyen pénzügyi szakirányra, akkor ő egy olyan csekket fog látni benned, amely most még nem, de egyszer beváltható lesz, és ez majdnem annyit ér, mintha már most virítani tudnád a pénzt. Nagyon mély-komoly-szeretetteljes kapcsolatok ki tudnak alakulni ekkor :)))))


15:00


"Nem értem, hogy miért sikeresebbek azok a pasik, akiknek nincs se egy normális szakmájuk, se munkájuk, ha van is, akkor a fél fizetésüket elisszák a kocsmában vagy a bulikon, a másik feléből meg motorozgatnak vagy mit tudom én mit csinálnak... Ez az ideális férfi a nők számára..."


Te szerintem nem a Földön élsz :)

2010. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!