Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen magamfajta pasira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen magamfajta pasira vágyó lányt hol keressek?

Figyelt kérdés

Egy olyan barátnőt szeretnék, aki egy megbízható, őszinte, hűséges, szeretetteljes fiúra vágyik, de meg is becsüli egyben ezt a fajta srácot, mert tudja, hogy kevés van az ilyenekből (sokan állítólag régóta sóvárognak ilyen pasik után). Egyetlen vágyam, hogy legyen egy tartós, hosszú, tartalmas kapcsolatom, hogy kölcsönösen szerethessük egymást valakivel, kitarthassunk egymás mellett. Ismertek olyan típusú lányokat, akik ilyen férfira vágynak? Hol találhatok leginkább ilyen lányokat? (Neten eddig nem volt szerencsém.) Koncert, egyetem, könyvtár, sportklub.. stb., hol érdemes ilyen lányok után nézni? Vagy teljesen a szerencsére vagyok utalva? :(

(Aki gondolja, írhat nekem, vagy esetleg összehozhat valakivel, akit ilyennek ismer.) Kb. 17-21 éves korú lányok közt találhatok már ilyeneket?

Köszönök minden segítséget és választ!


2010. aug. 7. 23:38
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Kiegészítésül még annyit, hogy visszafogott srác vagyok, nem rocker, semmiféle irányzatom nincs, és vágyom már egy igazi szeretetteljes csajra :)
2010. aug. 7. 23:41
 2/34 anonim ***** válasza:

Minden normális férfi ilyen nőt szeretne maga mellé.

Azt mondják hogy majd egyszer eljön, de annak utána is kell járni. :)

Kitartás. :)

2010. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Csak épp az a kérdés, hogy hol is érdemes utána járni az ilyen lányoknak... :(
2010. aug. 7. 23:43
 4/34 anonim ***** válasza:
az ilyen nagyon ritka, csak sok szerencsét tudok kívánni hozzá!
2010. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
60%

Áááá, ha rocker lennél, én meg egy évvel idősebb, én lennék a te nőd :)

Aki a könyveket szereti, rossz ember nem lehet: szerintem könyvtárban találsz (ha találsz).

2010. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
hát nemtom elméletileg bárhol :D villamoson metron téren akárhol :D énis ilyen lányt keresnék de várhatok még egy ideig :) neked több szerencsét kívánok :) 21/f
2010. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

23:46


én rocker vagyok és ezekszerint az ilyen nőket szeretem mint te vagy :)

2010. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:

ma 23:51

kedvenc együttesed?

2010. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ilyen vagyok, de már sajnos elég tág fogalom manapság az is, hogy "kedves, becsületes, szeretetteljes". Ezek sok esetben csak üres szavak, mindenki tudja mondani, hogy ilyen.


Hány éves vagy egyébként? Hogy hívnak?


L/18

2010. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

én is ilyen barátnőt szeretnék, de eddig csak egyszer jött össze, én hülye meg nem tudtam értékelni:S

18/f

2010. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!