Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen magamfajta pasira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen magamfajta pasira vágyó lányt hol keressek?

Figyelt kérdés

Egy olyan barátnőt szeretnék, aki egy megbízható, őszinte, hűséges, szeretetteljes fiúra vágyik, de meg is becsüli egyben ezt a fajta srácot, mert tudja, hogy kevés van az ilyenekből (sokan állítólag régóta sóvárognak ilyen pasik után). Egyetlen vágyam, hogy legyen egy tartós, hosszú, tartalmas kapcsolatom, hogy kölcsönösen szerethessük egymást valakivel, kitarthassunk egymás mellett. Ismertek olyan típusú lányokat, akik ilyen férfira vágynak? Hol találhatok leginkább ilyen lányokat? (Neten eddig nem volt szerencsém.) Koncert, egyetem, könyvtár, sportklub.. stb., hol érdemes ilyen lányok után nézni? Vagy teljesen a szerencsére vagyok utalva? :(

(Aki gondolja, írhat nekem, vagy esetleg összehozhat valakivel, akit ilyennek ismer.) Kb. 17-21 éves korú lányok közt találhatok már ilyeneket?

Köszönök minden segítséget és választ!


2010. aug. 7. 23:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és én is ilyenre vágyom, mint leírtad, csak férfiben. De sajna mivel nem Mo-n élek, ezért nem hiszem, hogy bármi lehet köztünk, meg amúgy sem hiszek a neten való ismerkedésben.

18/L

2010. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Én is ilyen leányzót kerestem. Már kezdtem feladni a reményt és akkor ismertem meg teljesen véletlenül.

Szóval kitartás, megfogod találni!

2010. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
tök véletlenül?az milyen szituban esett meg?
2010. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Jársz csajozni valahová, vagy azért írtad le magadról ezt a sok jó tulajodnságot, hogy a legrosszabbat elrejtsd(?): Félős vagy.

Bárhol találkozhatsz ilyen csajjal, mert nincs külön szabálykönyvük, hogy ők csak egyfajta helyre járnak. Keresgélj, válogass, ahogy mindenki teszi.

2010. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

23:58


főleg as i lay dying, bullet for my valentine, trivium

magyarok közül: watch my dying, tankcsapda, road, (régi)depresszió, junkies, idoru

2010. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

00:22 vagyok.

Exem kihívott beszélgetni városba, majd társult hozzánk pár barátnője és mikor exem elment pár percre, elkezdtem beszélgetni barátnőjével és rá pár hétre össze is jöttünk.

2010. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
68%

"Egy olyan barátnőt szeretnék, aki egy megbízható, őszinte, hűséges, szeretetteljes fiúra vágyik"


Kettős tévedésben vagy.


(1) 30 (akár 35) éves kor alatt a nőket a felsorolt tulajdonságok nem vonzzák, tehát speciálisan ilyen férfiak nem vonzzák a nőket, legfeljebb az az eset létezik, hogy egy férfiban megvannak ezek a tulajdonságok ÉS egy sor vonzó tulajdonság, ami miatt végül a nő ennél a férfinál köt ki.


(2) Nem kicsit nyakatekert úgy megközelíteni a kérdést, hogy "Nekem olyan nő kell, akinek olyan férfi kell, amilyen én vagyok", ez egy alacsony önbizalomra utaló, hogy úgy mondjam, szolgalelkű és defetista, vagyis passzív és mélyen férfiatlan pozíció.


"meg is becsüli egyben ezt a fajta srácot, mert tudja, hogy kevés van az ilyenekből"


Az előbb még félénk voltál, most meg rátarti. A kettő együtt egy nem egyenes ember benyomását alakítja ki. Ha valami, EZ nagyon nem menő a nőknél, korra való tekintet nélkül.


"Egyetlen vágyam, hogy legyen egy tartós, hosszú, tartalmas kapcsolatom"


Egyetlen(!) vágyad, hogy egy másik emberrel bizonyos kapcsolatod legyen? Ezt nyilván nem gondolod komolyan, ha igen, az lelki problémákat sejtet, amiket orvosolni kell.


"Hol találhatok leginkább ilyen lányokat?"


Ez véletlenszerű. Valószínűleg nagyon konzervatív környezetben (pl. plébániákon működő ifjúsági vallási csoportoknál) 25 éves korban is vannak már ilyenek, egyéb helyeken inkább 30 éves korban és afölött.


"Koncert"


Koncert, ez tág fogalom. Vannak punkkoncertek gimnazista közönséggel és búcsúkoncertek 40 éves törzsközönséggel. Koncert mindenféle van, mindenre jó a koncert.


"egyetem"


Talán. De akkor értelmesen kell csinálni. Pl. bemész az ELTE bölcsészkarra és beülsz egy híres ember előadására (az előadások nyilvánosak). De nem mint eltés bölcsész!!!, hanem mint BME-s mérnökhallgató. És aztán a szünetben "vadászhatsz". Nagyon gyors sikereket lehet alkalmazni, nekem is működött, amikor ezt kigondoltam és viccből kipróbáltam.


"könyvtár"


A könyvtárba olvasni vagy könyvet kölcsönözni járok, és fennáll a veszélye, hogy a nők is.


"sportklub.. stb."


Mondjuk box-klub vagy aikido edzés? Én félnék az ilyen nőktől.

2010. aug. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
mármint "... lehet elérni..."
2010. aug. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

tegnap 23:41


Ha szeretetteljes nőre vágysz, akkor nagyon komolyan javaslom a legalább 25 éves korosztály megcélzását. Csak nehogy az legyen, hogy mondjuk fél évig jársz egy 30 éves nővel, és utána minden 18 évest szívtelennek és hidegnek érzel és megutálod a nőket. Hanem meg kell tanulnod, hogy a nőkkel szembeni jelenlegi igényeid koravének, és a koravénség nem keverendő a korán jött érettséggel. Az is lehet, hogy 3-4 év múlva már érteni fogod a 16 éves csitriket, akiket most még nem értesz.

2010. aug. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 beetlejuice ***** válasza:

6:39


Én aikidóztam, és nem is vagyok félelmetes...-_-"

Jaaah, am a kérdésre válaszolva, úgy vettem észre, hogy általában mindenki szeret 1 kicsit szenvedni, legalábbis a környezetemben így vettem ezt észre, és az olyan rendes pasik, mint te nehezen találnak maguknak bnőt.

Bevallom őszintén, nekem se jönnek be pl. a rendes pasik, én az olyanokat szeretem akik olyan furcsák, nem hétköznapiak, és enyhén extrém külsejűek.:D

Lehet, hogy a ministráns lányok között kéne keresgélned.:D

2010. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!