Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik országban keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országban keressek menyasszonyt?

Figyelt kérdés
Sajnos már régóta hiába keresek menyasszonyt, még barátnőt sem sikerült találnom :( Azt vettem észre hogy a magyar nők nagyon rátartiak (tisztelet a kivételnek) kissé eltúlzott igényeik vannak. Ezért arra gondoltam hogy talán külföldi menyasszonyt kellene keresnem. Olyan ország lenne jó, ahol sokan beszélnek angolul, mert csak angolul tudok a magyaron kívül, és ahol sok egyedülálló nő van (pl sok férfi meghalt háborúban vagy ilyesmi). Valami alacsony GDP-jű ország lenne a legjobb, mert nekem magamnak is elég kicsi a jövedelmem. Mely országokat és internetes társkeresőket tudnátok javasolni?
2011. júl. 19. 00:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szomália, kirgizisztán
2011. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell ilyen messzire menni.

Jó idő van,ruccanj le valami falusi rendezvényre és ott felcsíphetsz egy aranyos kis parasztpi-csát.

Ők legalább család centrikusabbak és nem lázadnak annyira a női szerep ellen.

2011. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez mindent elmond amit tudnod kell :)


19F

2011. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Délkelet-Ázsiát tudom ajánlani.
2011. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Csodaországban van 1 csaj, Alice-nak hívják, nincsenek nagy igényei, csak folyton haza akar menni, szóval ne nagyon vidd sehova, és ott a GDP is tökre alacsony, higgy nekem
2011. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen hamar ilyen sokan válaszoltatok. Tényleg nagyon köszönöm a segítségeteket. Talán most már sikerül megnősülni.
2011. júl. 19. 00:41
 7/21 anonim ***** válasza:

orosz nőt keress, azok nagyon szeretnének az országukból elmenekülni.

tele van velük a net, és sokan tudnak angolul

2011. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Rátartiak, mert elvárnak annyit, hogy a férjük ne igyon, ne verje és ne csalja őket. Nájsz.
2011. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Thaiföld. De ott nagyon vigyáznod kell... "Miért, mit vártál? Bangkokban vagyunk..."
2011. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tündérország....lsd János Vitéz....
2011. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!