Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik országban keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országban keressek menyasszonyt?

Figyelt kérdés
Sajnos már régóta hiába keresek menyasszonyt, még barátnőt sem sikerült találnom :( Azt vettem észre hogy a magyar nők nagyon rátartiak (tisztelet a kivételnek) kissé eltúlzott igényeik vannak. Ezért arra gondoltam hogy talán külföldi menyasszonyt kellene keresnem. Olyan ország lenne jó, ahol sokan beszélnek angolul, mert csak angolul tudok a magyaron kívül, és ahol sok egyedülálló nő van (pl sok férfi meghalt háborúban vagy ilyesmi). Valami alacsony GDP-jű ország lenne a legjobb, mert nekem magamnak is elég kicsi a jövedelmem. Mely országokat és internetes társkeresőket tudnátok javasolni?
2011. júl. 19. 00:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%
Hülyeségeket írnak. Értem mire gondolsz amúgy. De gondolom fogyi is vagy hogy menyasszonyt akarsz keresni a neten. Nah mind1 én egy francia kis kávézóban ülős , egyenes szőke hajú vékony, fura kis sapkát viselő esetleg dohányzó és újságot olvasó kis csajt el tudnék képzelni mint ilyen művelt de szép avantgárd mániás menyasszont :P
2011. aug. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Húú ezen a kérdésen annyit nevettem. Nem tudom, hogy komolyan gondoltad-e vagy csak vicc, de köszönöm, hogy kiírtad.


Am ha komolyan gondoltad, akkor bocsi, nem tudok normális választ adni. Így belegondolva sajnálom is a helyzeted meg kb nekem is ugyanaz lenne a problémám, de ahogy olvastam a kérdést olyan röhögőgörcs tört rám:D

2011. aug. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Spanyolország,Portugália a neked való
2011. aug. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Abszurdisztán
2011. aug. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Anglia USA Ausztrália ez így elég nagy terület a válogatáshoz?? Amúgy azzal viszont egyetértek ,hogy a magyar nők valami hihetetlen beképzeltek és általában a semmire ,mert még a legtöbbnek biciklije sincs de 10,milliós autó a minimum elvárás a fenekük alá+lakás+költőpénz! És ha ilyen feltételeknek nem felel meg a férfi nem is számít embernek. Jah ez tényleg így van még a 16-17 éves csitrik körében is.
2011. aug. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Erdély! Az nincs is messze, + ott magyarok.
2011. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
UKRAJNA
2011. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nem tudom mik az elvárásaid, épp ezért tippet sem tudok adni. De tanácsot talán... menj el otthonról, ismerkedj és az alapján dönts. Jah meg ott ez a fantasztikus dolog..az internet, nah itt is megnézheted milyen országokban milyen nők laknak. A miniszoknyás cicababákat nem ajánlom, azoknak pénz kell. Ajánlom a februáriakat, azok megértőek.
2011. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Thaiföld
2011. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

MAGYARORSZÁGON

nem tudom feltűnt-e valakinek, hogy itt csak a kisebbség =cigányok szaporodnak! Talán lehet, nekünk is kéne!

2011. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!