Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne egy másik országban megpróbálni?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy egyedül vagyok azzal az érzéssel, hogy itthon a tisztességes, kedves, udvarias fiúkat levegőnek nézik. Úgy hallottam Ázsiában sokkal jobban megbecsülik az ilyen típusú férfiakat.
2011. márc. 20. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

nem, nem érdemes.

a nők genetikailag úgy vannak beprogamozva hogy a rossz fiúkra bukjanak.

2011. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes elmenned más országba. És nem minden lány van oda a kigyúrt, rossz fiúkért. csak nyitott szemmel kell járnod, mert bármikor megismerkedhetsz egy lánnyal. Akik ismernek téged biztos kedvelnek téged és biztos van olyan lány ismerősöd aki valamennyire tetszik neked. Próbáld meghódítani!
2011. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell Ázsiáig elmenned. Tény, hogy a hazai csajok egy komoly része agyilag selejtes, ezen nem tudunk változtatni. Érdemes megpróbálni külföldivel. Javaslom neked a lengyel lányokat, gyönyörűek, kedvesek és állítólag nagyon szeretik a magyar fiúkat. :))
2011. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Például ő: [link]
2011. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16.29, de hülye vagy!
2011. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt se nézik levegőnek, csak rossz lánynál próbálkozol. Hidd el, nagyon sok olyan lány van, aki ilyen fiúra vágyik, csak nem talál egyet se. Esetleg ne a diszkóban keresgélj. Elmehetsz Ázsiába is, de ott meg lehet hogy több a rendes fiú, és nem biztos hogy téged választanak. Én sem vonzódok az ázsiaiakhoz, lehet hogy ők sem vonzódnak az európaiakhoz.

21 L

2011. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De ha ázsiai kell: [link]



Találd meg hol a csöcse

2011. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!