Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis, hol keressek nőt?

Figyelt kérdés

21éves fiú vagyok és nincs barátnőm. Társkereső oldalakon próbálok már kb. 1 éve aktívabban keresni, de rájöttem, hogy ezek az oldalak nem vezetnek eredményre.


Amúgy is az élő ismerkedés híve vagyok.

Hajdú-bihari vagyok


2011. júl. 19. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha suliba jársz valahova akkor ott is találhacc vagy pedig bulikban.
2011. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Strand, bulik, szabadtéri programok.
2011. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ne hurrogjatok le, de a cset hu-n is lehet ha szerencséd van. én pl simán egy kérdés miatt mentem fel csetre kb 5 percre, és pont őt kérdeztem meg...hát, mindez 5 éve. nemsokára házasság :)
2011. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10.00-nak. Grat. :)
2011. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szintén chat.hu-n ismerkedtem meg párommal, közel 7 éve. Kislányunk 1 éves lesz a napokban:D

Nagyon nehéz tényleg párt találni, ez is olyan, mint a gyereknemzés. Túlságosan akarod, rittig nem jön össze. Kívánom, hogy találd meg a boldogságot! Minél többet vagy társaságban, annál nagyobb az esélyed!

2011. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Bár nekem lenne szerencsém párkapcsolatban!


Az életem ezen területében valamiért sosem volt szerencsém, semmi nem jött össze, hiába akartam.

2011. júl. 19. 10:22
 8/11 anonim ***** válasza:
a Holdon:) amúgy meg bulikban, konditeremben, (ott sok van, föleg mert a többség a pasik miatt megyxPPP), plázák környékén
2011. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na és mit gondoltok, ha csak úgy leszólítok lányokat mondjuk egy plázában?
2011. júl. 19. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem járok plázába, de én pl. nem akadnék ki, ha egy normális pasi szólítana le, mint te. De sajnos akik buszmegállóban/tescoban, stb 'csajoznak', a legtöbbjük perverz állat.

Ettől függetlenül próbáld meg, mert majdnem minden lány arra a pasira vár, aki odamegy hozzá, és nem a lánynak kell leszólítani.

Mindenesetre ha megpróbálod, sok szerencsét! (Próbálj olyan lányt keresni, aki körül nincsen még 20 barátnő)

2011. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!