Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hol keressek pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol keressek pasit?

Figyelt kérdés
A barátnőim mondják, hogy keressek egy pasit magamnak. Mintha olyan könnyű lenne. Persze ők könnyen beszélnek mert már nekik van. A közelben nincsenek olyan pasik akik érdekelnének, suliban a lányok többen vannak mint a fiúk, bulizni nem szoktam járni. A neten sem találtam még eddig senkit. Ti hol találkoztatok a párotokkal? 19/L
2011. júl. 19. 08:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

ne keresd majd jön.

De most te csak azért akarsz magadnak pasit, mert a barátnők azt mondták?!

Ha a barátnők azt mondják,hogy próbáld ki egy lóval akkor te keresel egy loval és azzal fogod csinálni?Vagy mégis hogy gondoltad. Elég befolyásolható vagy.

Amíg te a barátnők nyomására akarsz magadnak fiút akkor elég nehezen fogsz találni olyat aki megfelel.

2011. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:

Én egy ismerős révén ismertem meg a mostani páromat, ennek már 2 éve lassan.


Nagyon sok helyen megismerkedhetsz, bár tudom nem könnyű. Én se szerettem és nem is szeretek diszkóba meg ilyen helyekre járni, bár nem is vagyok egy otthonülős típus.


De nem csak diszkókban meg bárokban lehet pasikat felszedni, és ott igazán nem is érdemes, mert aki komolyan gondolja nem ott csajozik.


Figyelj a környezetedre. Mozdulj ki otthonról, menj vásárolni, vagy ha nincs pénzed csak nézelődni. Kirándulni, sétálni, az ingyen van. Menj el a barátnőiddel moziba, üljetek be egy üdítőre, kávéra, van rengeteg ingyenes nyári program, fesztiválok meg ilyenek, ha figyelsz biztosan látsz neked tetsző pasit.


A netes párkeresés rizikós dolog, van akinek bejött, és megtalálta élete szerelmét, van akinek nem. (Én az utóbbi kategóriába tartozom, rámálomba illő emberkékkel sikerült randiznom, hála a netnek.) Viszont hasonló érdeklődésű embereket itt is találsz, akikkel nagyon jól el lehet beszélgetni, aztán vagy kialakul több, és kíváncsiak vagytok a másikra, vagy sem.


Szóval a lényeg, légy nyitott!


Én sosem kerestem a szerelmet, és mégis megtalált. Téged is meg fog. :)

2011. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem meg pont barátnő kellene,de én se találok senkit...
2011. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Simca válasza:
37%
Az utolsó kérdésig azt hittem tudok majd épkézláb választ adni, aztán rájöttem hogy mégsem én vagyok az az autentikus személy aki segíthet :c Mindenesetre ha városban laksz akkor no para, ha vidéken, és a "helyi" srácok nem jönnek át annyira neked, akkor utazni kell, Távkapcsolat? ííí Remélem találsz vkit, Legalább rájöttem lehetnek még értelmes emberek a világon :D üdv.
2011. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne keresd sehol,amikor nem számítasz rá,akkor fog jönni,mint általában.... :)


26/N

2011. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Simca válasza:
41%
4 válasz ebből 3 felajánlkozás (saját válaszomat nem tekintve) Nem is tudtam hogy a gyakorikérdések társkereső célra is van :D
2011. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem érdemes pl. könyvtárba menni, ott is lehet ismerkedni. Pl. tanácsot kérsz valakitől, akit szimpatikusnak találsz, stb.

Vagy érdemes pl. táncórákat venni, ott is kialakulhat valami.

Vagy pl. a Hobby.lap.hu oldalat böngészve keresel olyan lehetőséget, ahol találkozol azzal a hobbyval, amit szeretsz, esetleg elkezdesz levelezni valakivel, akinek ugyanaz a hobbyja, vagy elmész abba a klubba és talán ráakadsz valakire, stb.

2011. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 ava87 ***** válasza:
100%

Ha ezzel nyaggatnak, mondd nekik, hogy oké, akkor szervezzenek összejöveteleket, ahova hívnak fiúkat is, és akkor tudsz ismerkedni.

(Mondjuk mi az ügyeleten találkoztunk egy szombat éjszakán, egy bokaficamnak, és egy kenyérvágó késnek köszönhetően :D)

2011. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Itt a gyakorin. :D
2011. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

az igaz hogy itt sok magános ember van, de kicsi az esélye hogy olyat talál akivel 1 városban lakik vagy a közelben


írj megyét hogy kb merre laksz?

2011. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!