Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hol keressek pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol keressek pasit?

Figyelt kérdés
A barátnőim mondják, hogy keressek egy pasit magamnak. Mintha olyan könnyű lenne. Persze ők könnyen beszélnek mert már nekik van. A közelben nincsenek olyan pasik akik érdekelnének, suliban a lányok többen vannak mint a fiúk, bulizni nem szoktam járni. A neten sem találtam még eddig senkit. Ti hol találkoztatok a párotokkal? 19/L
2011. júl. 19. 08:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! 09:04! Borsod-Abaúj-Zemplén megyében lakom. Te? Aki mondta, hogy írjak neki annak visszaírtam.
2011. júl. 19. 09:09
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha azért akarsz pasit, mert a barátnőid azt mondják, akkor úgysem fogsz találni. Ezt nem lehet erőltetni. A kedves barátnők meg törődjenek a saját életükkel, majd Te is találsz valakit, ha eljön az ideje!
2011. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
49%

www.mydate.hu ha még létezik:D


de szerintem az érdeklődési körödnek megfelelő helyeken nézz körül. pl. szeretsz olvasni, menjél könyvtárba, locsold le kávéval a fiut aki tetszik. menj el futni, aztán kacsinccsá rá:D

2011. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy ne kimondottan pasit keress, hanem élj aktív életet. Millió helyen meg lehet ismerkedni srácokkal, csak lehetőséget kell adni rá. És hidd el, az otthonülés nem lehetőség. Nem fog senki odaállni az ajtó elé és bekopogni, hogy lakik-e ott egy fiatal lány.

Ha végiggondolom, hol ismertem meg az udvarlóim (nem feltétlen jártam velük, de udvaroltak): iskolában, kóruson (nyilván vegyeskarra gondolok, egy turné alatt sokat beszélgettünk és végül összejöttünk), a Balaton-parton (tüzet kért, bár később kiderült, hogy ez csak ürügy volt), komolyzenei koncerten, ahová mindketten egyedül mentünk, interneten véletlenül, buliban, vonaton, szervezett kiránduláson... sok helyen, de semmiképp sem otthon! Ha csak kilépsz az utcára, már akkor is nagyobb esélye van annak, hogy valakivel találkozol.

Ne pasit keress! Élj aktív életet, járj el tanfolyamokra, programokra, szakkörökre, dolgozni (akár önkénteskedni), bármit. Mivel ezáltal sok embert megismersz, nagyobb eséllyel lesz köztük olyan srác, aki tetszeni fog.

2011. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2011. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
Tedd ki a prividet, egy másik kérdésnél BAZ m-i korban hozzád illő fiatalembernek hasonló gondjai vannak. Add meg az esélyt, hogy írni tudjon neked.
2011. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%
nem akarlak bántani, de itt hirdetni magad elég gáz.
2011. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
09:24- Szerintem nem is tudja, hogy hirdeti magát :)
2011. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
09:25-ös! Most miért hirdetem magam? Semmi olyat nem írtam le magamról amivel hirdethetném magam. Megmondanád, hogy mi az ami hirdetésnek számít a szövegemben?
2011. júl. 19. 09:59
 20/23 anonim ***** válasza:
17%
akkor kicsit gondolkozz el, hogy ha nem érted mire írtam, hogy hirdeted magad. Ez nem egy társkereső oldal.
2011. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!