Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elveszi azt a pasit akit én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszi azt a pasit akit én kinéztem, és alakulnak a dolgok? Ez bunkóság!

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem 1 lánnyal facebookon.Neki van 1 bnője és neki tetszik az a pasi aki nekem is,és össze akar vele jönni.De én annak a pasinak (marcinak)elmondtam fb.hogy tetszik nekem és megbeszéltük ezeket mondta rólam:kedves,helyes,szép sokat hülyülünk,beszélgetünk.egyenlőre maradjunk barátok,és majd meglátjuk.még jobban megszeretnélek ismerni,és nem akarlak elveszíteni sem.barátnál nem akarok kevesebeet se.

ezt irta nekem.Amikor fészen is beszélünk magától leírja ezeket,hogy szeretlek<33 :D

Amikor órán csináltam neki egy feliratot,akkor lájkolta és oda irta,hogy jaj de aranyos,stb..

És amikor a suliba vagyk állandóan néz:) bnőim megkérdezték, től hogy bejövök e neki,és azt mondta nem akar tőlem semmit.de a bnőimnek nem fogja elmondani,mer logikusan nekem azt tovább mondják...na mindegy..

Suliba nem nagyon beszélünk,sőt félékek vagyunk...Mint mondtam a csajjal beszéltem tegnap és mondta,hogy milyen gyerekesek vagyunk,mer hogy ő nem lép semmit,de én meg elhívom moziba.de nem is ezen vana hangsúly.Én szeretnék össze jönni vele .. mer 1 suliba is járunk és ezerszer több esélym is van! (ezt a csaj is mondta)De egyszerűen ha elis hívom moziba,szorongásos vagyok,majd ha ott vagyok akkor tuti feloldódok,meg mikor mellette állok remegek.:$$ mit tegyek ez ellen?FB.bejelölhetnétek ha gondoljátok,vagy 1 prívát emailt is irhatnátok.

légysziii SEGÍÍTSETEK AMIT IDE LEÍÍRTAM!!!!!!!!!!! :( :)


2011. okt. 22. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Igaza van...gyerekesek vagytok. El lehet felejteni a facebookot és végre kezdeni valamit, ha akartok egymástól valamit. Nem értem miért mindenki csak facebookon tud beszélgetni, szerelmet vallani, csajozni/pasizni...


Amúgy meg abszolút nem bunkóág a másik csaj részéről. Nem a barátod, nincs is megjelölve, mindeni azt csinál amit akar így. Lépj te, mert a srác nem fog. Elég töketlen fiú létére. Mert, ha sokáig ezt folytatjátok a csaj be fog előzni téged. :-)

2011. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Facebook... szanalmas h egyesek ezen elik az eletuket.

Ha valamit akarsz akkor meg tegyel erte ne vard a sult galambot, mert a masik csaj majd megunja es lepni fog. Bar a srac is eleg toketlen lehet. Hany evesek vagytok?

2011. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de most ne a fb akadjon meg a téma,hanem amit irtam. 15 évesek vagyunk..
2011. okt. 22. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos akkor h a kerdesedre valaszoljak. Igen el fogja venni a pasit eloled ha nem lepsz semmit.
2011. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg a srác mindkettőtöket fűzi, aki jobban és gyorsabban benyalja, avval fog összejönni.Ő meg jót szórakozik azon, h 2 lány olvadozik érte. 15-16 éves korban sajna a legtöbb fiú ilyen, nem a hűség mintaképe egyik sem. Én ezért is tartom komolytalannak az ilyen 15 éves féle "szerelmeket". Habár később is lehet egy fiú ilyen, de az olyan is, akinek ezen marad meg a szintje. Próbáltam reális maradni. Bocs.


26 N

2011. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Igaza van...gyerekesek vagytok. El lehet felejteni a facebookot és végre kezdeni valamit, ha akartok egymástól valamit. Nem értem miért mindenki csak facebookon tud beszélgetni, szerelmet vallani, csajozni/pasizni..."


Mer önbizalom 0.

2011. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
annyit tudsz tenni ellene hogy beállsz a tükörbe belenézel, és ennyit mondasz : "meg tudom csinálni" ennyi. és nem f*szbúkozni kell meg a többi nyomorult tinihülyeséget, hanem beszélgetni kell és szociális életet élni. az meg megint gáz, hogy a lánynak kell kezdeményeznie. felejtsd el a srácot.
2011. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!