Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az ha itt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az ha itt valaki felteszi azt a kérdést, hogy miért buknak a rossz fiúkra a lányok, akkor hirtelen egy lány sem szereti azokat?

Figyelt kérdés
De nem csak itt hanem ezt személyesen is tapasztaltam már, hogy valaki én nem szeretem a rossz fiúkat, de csak olyanokkal jön össze akik bunkók vele!
2010. aug. 6. 19:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért tettem oda olyan gyakran a "rosszfiút" fel sem tűnt, most sem tűnik olyan soknak, de ha ez lenne, akkor nyilván tudat alatt. Egyszer volt egy iszonyatosan romantikus párom, akivel a közös program tényleg mindig a romantikus vacsi volt, még egy esti sétát is képes volt olyan költői fordulatokkal színesíteni, hogy csöpögősnek ítéltem, minden találkánkra rózsát hozott, verseket írt nekem, és egyszerűen a falra másztam tőle egy idő után. Én elmondtam, hogy nekem ez nem annyira jön be, ő elmondta, hogy ő viszont ilyen, nem tud rajta változtatni, tehát nem is tartott sokáig a kapcsolatunk. Rendben évente-fél évente egyszer meglepetésként belefér a virág, de amúgy fölösleges pénzkidobásnak tartom, megszokott, snassz lesz egy idő után... Ő egy kicsit nyámnyilább srác is volt, nehezen tudott döntéseket hozni, stb. A rossz fiúk körében nem valószínű, hogy összefutok olyannal, aki ilyesmikre vágyik. Nem szeretem ha sz*rik a párom a fejemre, de azért a hátsómban loholni (és nyalni azt) sem kell, már pedig én ennél a romantikus kapcsolatomnál csak is azt éreztem!
2010. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!