Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az ha itt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az ha itt valaki felteszi azt a kérdést, hogy miért buknak a rossz fiúkra a lányok, akkor hirtelen egy lány sem szereti azokat?

Figyelt kérdés
De nem csak itt hanem ezt személyesen is tapasztaltam már, hogy valaki én nem szeretem a rossz fiúkat, de csak olyanokkal jön össze akik bunkók vele!
2010. aug. 6. 19:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Hát, sok nő szereti a romantikát. Én hányok tőle. Milyen indokkal kosarazott ki téged? Nagyon sok oka lehet ennek, így információ hiányában nem tudok nyilatkozni, hogy esélyes-e a dolog.
2010. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
konkrétan, hogy most nem tenne jót az imserkedés, mert előző kapcsolat... úgy általánosságban kérdeztem. hogy ha már másodszorra próbálkozom, tegyük fel 2 hónap időközzel, akkor az már kiábrándító? hogy az erősebbik nem fut a gyengébbik után? én nem gondolom így, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy nem szeretik a lányok -20 év körüliek-.
2010. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarlak megbántani, de ez a most nem jó az ismerkedés a lehető legszebb és legmegfoghatatlanabb kifogás. Ha nemet mondott tartsd tiszteletben, maximum annyit tehetsz, hogy megmondod neki, hogy amennyiben túl van az előző kapcsolatán és a továbbiakban úgy gondolja lenne esélye a dolognak akkor keressen meg, és ha nem lesz párkapcsolatod akkor a dolog áll. Ennyi, ezzel le van zárva. Ha konkrétan valaki elutasít valakit, de a férfi kitartó az lehet vonzó és egyben kiábrándító is. Ha a szerelmét akarja rád erőltetni na az borzalmas, és rettentően kiábrándító. Egyszer viszont nagyon elcsesztem. Elküldtem egy hapsit a francba, ugye őt nem túlzottan érdekelte, majd keres mást, de örülnék neki, ha még egyszer bepróbálkozna, biz isten nem küldeném el :D De ez egy eset, legtöbb esetben tényleg kiábrándító.
2010. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
hát ez még a finomabb volt, másodszorra már undorítóan lekezelő választ kaptam, meg is bántott, pedig sokat beszélgettünk a kettő között és voltak bíztató jelek is. igazad lehet, hogy nagyon aláássa a pasi presztizsét, a "futás" mert most egy -finoman fogalmazok- minden szempontból osztályon aluli sráccal dumálgat :( tényleg finom voltam ezzel...
2010. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
Igen, tehát hogy is mondjam, kilökitek magatokat a férfi szerepéből ezzel a futással. A férfi erős, határozott. Az állatvilágban a hím a díszesebb, mert ő hódítja a nőket, az embereknél ki az, aki jobban ügyel erre? A nők (kivéve a jelenlegi "divatirányzatok képviselőit"). Hagyjátok ilyenkor, rántsd meg a vállad és kész, majd lesz másik, ez van, tovább kell lépni. Lesz ott olyan is, aki elsőre igent mond :)
2010. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:

offolok bocsi.

na látod, mindenki ezt mondja. csak én úgy vagyok vele, hogy nincs két egyforma ember, mint ahogy lány sem. és bántam volna ha nem próbálom meg, igaz így nagyon-nagyon rosszul jártam, de ez most mellékes. nem vagyunk állatok. én ezzel csak azt akartam kimutatni, hogy én várok rá, mert nekem ér annyit. valószínű csak én gondolom így :) pedig nem vagyok nyúlszívű -abszolúte nem- csak van, hogy nagyon meg tud fogni valaki és akkor tényleg nagyon elgyengülök.

2010. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
Nyugi, emberi tulajdonság, előfordul, a legtökéletesebbekkel is :) Ettől te nem vagy kevesebb, mint bármelyik ember, ugyanolyan vagy, és minden cselekedeteddel egyre bölcsebb és bölcsebb :):):)
2010. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Lánok, szépítitek itt a helyzetet, de az az igazság, hogy a rosszfiú alatt nem a tökös srácot lhet érteni, hanem valami sokkal rosszabbat.Nem egy lányról tudok, akit megalázott, leköpött, lek...zott stb... a barátja, ma mégis férj és feleség a kettő és már gyerekük is van.Pedig nagyon sok udvarlója volt a csajnak, neki mégis az a f...fej kellett. Sokszor nem értem én ezt, de mindegy...
2010. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
Ne keverd az ízlést a szerelemmel. Ha valakit szeretsz lehet 600 másik mások szerint sokkal jobb pasi,de most legyen egy olyannal akit nem szeret? Akkor meg ribancnak tituláljátok. Ez nem ilyen egyszerű.
2010. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:

21.23

Ne haragudj, valamit kifelejtettem! AZ a majom, aki végül a férje lett, ő volt a leggazdagabb az összes közül.

2010. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!