Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az ha itt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az ha itt valaki felteszi azt a kérdést, hogy miért buknak a rossz fiúkra a lányok, akkor hirtelen egy lány sem szereti azokat?

Figyelt kérdés
De nem csak itt hanem ezt személyesen is tapasztaltam már, hogy valaki én nem szeretem a rossz fiúkat, de csak olyanokkal jön össze akik bunkók vele!
2010. aug. 6. 19:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Egyébként nektek is volt már dolgotok rossz fiúval?
2010. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, aki megfogalmazta azt, hogy mit is jelent a "rossz fiú" jelentése, számomra is valami hasonlót! Szeretem, ha egy srácnak van egyénisége, kiáll az igazáért, hangot ad annak, ha neki valami nem tetszik, megvéd, bármi is történik, emellett kifejezetten oda vagyok a "rossz fiús" külsejű pasiktól... Az hogy "rossz fiú" számomra nem abban nyilvánul meg, hogy bunkózik velem, és hatalmas nyaklevest kever le nekem, ha bemerek szólni, ezt nem is tűrném! Azt viszont szeretem érezni, hogy én vagyok a nő a kapcsolatban, akit terelgetnek (nem parancsolgatással!), és van aki ha kell döntést hoz helyettem, határozott kiállású valaki (testileg, lelkileg), és nem egy nyápic alak!
2010. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
Pontosan, mondjuk én az ennél rosszfiúbbakat is szeretem :D Szóval akik egy fokkal rosszabbak, de még ők sem rosszak, hanem egyszerűen olyan hogy is mondjam, tipikusan azok a faszik akik képtelenek megjegyezni a jelenlegi nő nevét :D
2010. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:

Úgyhogy szerintem az kell ,hogy érzelem mentes tudjon lenni és ne ő fusson valaki után is hanem a csajnak keljen teperni ezerrel. És ez kényelmesebb is:D


Emberek ez melyik korosztályra igaz? 30 éves nőkre?

Esetleg tinikorban 15-18 éves csajoknál lehet, de próbáld ezt meg egy munkahelyen egy 30-35 éves nőnél aztán igen nagyot koppannál. Már 25-től sem válik ez a taktika be, amikor már az ember komoly kapcsolatra, házasságra hajt egy nőnél és nem elvagyunk aztán annyi.


27/F

2010. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
most felvilágosultam. nálam abszolút nem ezt jelentette a rosszfiússág. ha nem számítom bele, hogy hamar kimutatom az érzéseimet akkor én is rosszfiú lennék?! mert ezek szerint igen. na most egy világ omlott össze bennem, hogy rossz vagyok :O OMG :)
2010. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
27/F ez hülyeség, én nem vagyok tini, mégsem csípem a töketlen nyálas alakokat, én a férfiakat szeretem, ezért is vonzódom az idősebb korosztályhoz, közöttük sokkal több igazi férfi van. Akik a tinik szerint rossz fiúk azok egyáltalán nem arra gondolnak amire mi huszonévesek.
2010. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
A hamar érzéskimutatást nyálasnak veszik, szóval nem vagy rossz :D
2010. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
hát ja, tudom el kéne hagyni.....
2010. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem voltam bunkó a kolléganővel, hanem udvarias kedves és éreztettem vele, hogy jó nálam aztán a szeretőm lett a 35 éves hölgy. Ha bunkóztam volna akkor bizony nem keféltem volna.....hanem elküldtek volna a pics@ba. Rossz fiúk? Sohasem verekedtem, nem ültem sitten, nem vittek el a zsaruk, nem kötözködtem aztán volt egy rakat csajom. Igaz ha kellett egy csaj megmondtam neki, hogy én le akarok feküdni veled, aztán képen röhögött lesmároltam pofán vágott aztán vadul egymásnak estünk és egész éjszaka ment a hóka-móka, szóval az ősszintesség bejön. 30/F
2010. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:

én mindig elmondom,hogy szeretem őket...izgalmasak...de van egy aranyszabály :)


a rosszfiúkkal csak flörtölnek a lányok, férjnek jófiút választanak :P

2010. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!