Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az ha itt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az ha itt valaki felteszi azt a kérdést, hogy miért buknak a rossz fiúkra a lányok, akkor hirtelen egy lány sem szereti azokat?

Figyelt kérdés
De nem csak itt hanem ezt személyesen is tapasztaltam már, hogy valaki én nem szeretem a rossz fiúkat, de csak olyanokkal jön össze akik bunkók vele!
2010. aug. 6. 19:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Hát, ez megint csak érzelem. Ez a téma pedig egész más, manapság már senkinek sem lehet gazdag párja mert akkor vagy rámondják hogy haszonleső, vagy ha hasonló az anyagi helyzetük akkor nagyképű, mert szegényt nem akar. Előfordulhat, hogy nála a pénzről szólt, de ugyanígy szólhatott az érzelmekről is, azok egy kicsit erősebbek.
2010. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Jó sok mindenről lemaradtam! :) Ha valaki vérig alázza, üti a barátnőjét, az már egyáltalán nem rossz fiús kategória! Az egy utolsó szemétláda, egy idióta tahó... az ilyeneket legszívesebben egy háromszor akkora állattal veretném fél holtra!! Aki kihasználja azt, hogy ő az erősebbik nem, és nem a kapcsolatuk előnyére fordítja, az elmehet a francba! Engem egyszer ütne meg egy férfi asszem... Az a nő, aki ezt mindenféle kötöttség (gyerekek, házasság) nélkül tűri, hagyja, nem lép semmit, az meg is érdemli az ilyet! Ha már összeköti őket valami, úgy jön föl ez, akkor természetes hogy fontolóra veszi az ember, de anélkül???


Rossz fiú alatt, amint említettem én is a FÉRFIT értem... A romantika belefér az ilyen kapcsolatba (bizonyos fokig), bár mivel én nem vagyok egy romantikus típus, jobban szeretem ha ez inkább szenvedélyben mutatkozik meg! :) Egyébként... kifejezetten rühellem, ha "futok" egy pasi után, és ő vissza se böfög, szóval azért ezt sem lehet így egyértelműen kimondani, viszont ha kölcsönösen hódítjuk meg egymást, ő is tesz egy kicsit az asztalra, és én is, az úgy tökéletes! :)

2010. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
Romantika minek? Ma már alig van nő, akinek kell a romantika (sőt, nő sincsen sok 30 év alatt). Legtöbben úgy élik le az életüket, hogy az érzelem mélyebb bugyraiba le sem érnek. Ezek a felületes emberek.
2010. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Látom sikerült kisebb vitát kialakítanom:D
2010. aug. 7. 12:04
 55/61 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam felületes embernek, attól függetlenül, hogy nem szeretem a romantikát... Ugyanúgy vágyom arra, hogy a páromat megismerjem minél mélyebben, együtt legyünk, csak mi ketten... Egyszerűen csak többre értékelem az ötletes, hasznos, tartalmas programokat, mint pl egy romantikus, tipikus gyertyás vacsorát. Ettől én még ugyanúgy vágyom gyengédségre, csak ne csöpögjön minden egyes nap a romantikától... A "rossz fiúkban" (amit már megtárgyaltunk mi értendő ezalatt" pont azt szeretem, hogy általában szintén nem romantikus típusúak, és könnyen megtaláljuk a közös nevezőt programszervezéseknél!
2010. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Rendben gagyi, akkor már csak egtyet nem értek. A romantika miért egyenlő a csöpögéssel? Ezt a legtöbb ember így gondolja: De miért?
2010. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés. Én romantika alatt nem pont a filmekben megszokott gyertyafényes hegedűzenés vacsorát értem, persze nálam simán belefér. De nekem az is romantikus ha csak meggyújtunk egy-két gyertyát a szobában és kajálunk egyet, majd összebújva megnézünk egy dvd-t. Vagy csak sétálgatni este a városban össze-vissza. Vagy ez már nyálas lenne?

22f

2010. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Romantika alatt a legtöbb srác pedig a csöpögést érti... Én kifejezetten kellemetlenül érzem magam egy romantikus, gyertyafényes vacsora alatt, avagy akkor ha minden nap vörös rózsacsokorral, szerelmes versekkel állít be a párom. Ezt csak saját tapasztalat alapján tudom kijelenteni, mert eddig ha romantikusabb párom volt, az mindig ilyenekkel rukkolt elő, amiket viszont nem szeretek! Természetesen ettől függetlenül a romantika is jelenthet mindenkinek mást, ahogy ugye a rossz fiú is! :)

DE... akkor mondom úgy, hogy a csöpögős, nyálas romantikát nem szeretem!! Egy esti sétát, közös kirándulást, strandolást, stb sokkal jobban értékelek, ami nem csöpög, még is jóó, akár "romantikusnak" is nevezhetjük! :) Lényeg hogy együtt vagyunk, még sem csak egymásról szól minden, a rossz fiús romantikát szeretem! :) Ők biztosan nem csöpögnek, még is megtalálják a módját az érzelmek kifejezésének!

2010. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Azért, mert a romantika csöpögés :) Én nem szeretem az ilyen gyertyafényes csilli villi dolgokat, én befekszem a kanapéra valami akciófilmet megnézni :) Nekem valahogy egy férfiről inkább egy focimeccs egy üveg sörrel ugrik be, a gyertyafényes vacsora meg az ilyenek nem és számomra kiábrándító az ilyen.
2010. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Köszönöm gagyi a véleményed. Korrekten válaszoltál, mindenképpen jár a megtisztelő hangnem feléd. Ráadásul mostmár több dologban is egyet értek veled is. (Esti séta, strand.) Csak minden mondat végére odatetted a rosszfiú kifejezést. Esetleg ennek van valami miértje is?


15:05 (22f), Én is pontosan úgy gondolom, ahogy Te írtad. Gygyi írta, hogy ne csak a párrol szóljon minden. Igaza van valamilyen szinten, de a romantikának az a lényege, hogy elsősorban kettőnkról szóljon a dolog. Nem mindig, de nagyrészt igen.


16:11: akkor nem egy a gondolkodásunk, amikor férfiakról beszélünk. Nekem az igazán férfias megjelenést a latin-amerikai táncosok jelentik, magam is ezt a szép pályát választottam egy életre. De jó bármelyik sport, csak ne konditeremben edződött lötyipötyi legyen (fut 10 métert és holtan esik össze). Nem vagyunk egyformák, tiszteletben tartom a véleményed.

2010. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!