Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társadalom többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom többsége miért elnéző a prostituáltakkal szemben?

Figyelt kérdés

Azokat a nőket (?) akikről tudom hogy prostituáltak, vagy korábban voltak azok, teljesen elfogadja a környezete. Rendes párkapcsolatuk van, egyes esetekben már család is. Jól fizető komoly állásuk lett, széles baráti kör, közösségi oldalakon népszerűek, stb.

Nyilván tudni róluk, hogy mit csináltak (mert pl arccal hírdettek) mégis olyan mintha meg sem történt volna. Én ilyen személyekkel, akiknek semmi erkölcsi tartásuk, eladták az emberi méltóságuk, még egy légtérben sem lennék szívesen, nemhogy járjak velük, vagy a barátnőim legyenek. Másokat ez miért nem zavar?



2020. szept. 7. 13:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
94%

"Én ilyen személyekkel, akiknek semmi erkölcsi tartásuk, eladták az emberi méltóságuk"

Ha dolgoztál már bármilyen munkahelyen akkor láthattad, hogy aki alkalmazott mind eladja magát és hát az erkölcsi tartását a portán hagyja ha élni szeretne.

2020. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, nem lennének prostituáltak, ha nem lenne rájuk igény. Az nem zavar, hogy egyes férfiak pénzért vesznek szexet?

Amúgy ez is egy munka, vállalkozói igazolványt lehet rá kiváltani.

2020. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
86%
Én szívesebben barátkoznék ex prostikkal, mint egy ilyen öntelt, lenéző erkölcscsősszel, mint te. A prostituáltak is emberek, jó és rossz tulajdonságokkal, arról nem is beszélve, hogy kívülről fogalma sincs valakinek, hogy az adott nő milyen élethelyzet miatt vetemedett arra, hogy a testéből éljen. Nem az én dolgom elítélni őket, szerintem pont elég büntetés nekik, hogy így kellett élniük, ami meg az ismerőseidet illeti, ha őket egy ilyen hátránnyal együtt elfogadták, akkor annak nyilván oka van.
2020. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
26%
A házasság a prostitúció legalizált formája.
2020. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
93%
Azért amiért te is csak ilyen üres frázisokat tudsz mondani, hogy "erkölcsi tartás" meg "emberi méltóság", de semmi konkrétumot ami miatt le kellene nézni őket. Nem tettek rosszat a világnak, nem bántottak senkit, nem nyerészkedtek másokon a saját hasznuk miatt. Tulajdonképpen miért is kellene lenézni őket? Kinek tesznek ők rosszat?
2020. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
98%
Elnéző vagyok velük, mert nekem nem ártottak azzal, hogy ez a foglalkozásuk, semmi közöm hozzá.
2020. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy "erkölcsi tartás", az egy sallang. Nálam ott kezdődik az erkölcsi tartás, hogy nem ártunk másiknak, empatikusak vagyunk, nem taposunk a másik ember lelkén, nem ítélkezünk vaktában. Az én mércém szerint máris te vagy az, akinek nincsen egy normális morális értékrendje. Mindenkinek joga van a saját gondolkodásához, nemcsak neked, hanem azoknak is, akik elnézőek a prostikkal szemben.


Miért ne lehetne normális munkája, ha megvan hozzá a szaktudása?

Attól, hogy valaki elkövetett valamit az életben, amivel maximum saját mamgának árt, miért kellene örökké megbélyegezni? Ha mindenki úgy gondolkodna, ahogy te, akkor örökké lehetne prosti, mert le kellene mondania a normális munkáról, családról, és maximum alvilági alakokkal szabad barátkoznia. Milyen épeszű érv van emellett, hogy ez így lenne jól?


Halkan megjegyzem azt is, hogy aki prostinak áll, annak nagyon sok esetben van valami komoly lelki bibije, amiért ezt magával képes megtenni. Sok köztük a molesztált, megerőszakolt, súlyosan bántalmazott nő. A legtöbb nem azért megy qrvának, mert úgy gondolja, hogy büdös a rendes munka, és inkább eladja a méltóságát, mert annyira imádja a pénzt.

2020. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Valamilyen szinten beteges, hogy sokaknak ez normális. Jó hogy nem sorozatgyilkosokkal vagytok jóban.

#1: Egy tisztességes alkalmazotti állás szerintem messze nem olyan megalázó. A normális nők akkor miért robotolnak, az helyett hogy prostinak mennének? Na ugye.

#3: Én most a lakásos, weboldalakon hirdetőkről beszélek, akiket senki nem kényszerített semmire. Az helyett hogy kitartó kemény munkával építenék az életük, eladják emberi méltóságuk, a könnyen jött pénz reményében. Szóban nem állnék ilyen véglényekkel.


#4: Hadd ne kelljen már magyarázni, hogy miért nézem le őket. Az meg nem igaz, hogy nem ártanak senkinek. Az ügyfeleiket ott lopják meg ahol csak tudják, az egész életük egy nagy hazugság (a gyerekeiknek majd vajon bevallják?), ráadásul rossz példát mutatnak a fiataloknak. Sok "kislány" úgy dönt a hatásukra hogy ők is belevágnak, a férfiak nagy része inkább hozzájuk megy, az helyett hogy normális kapcsolatot akarna, arról meg nem is szólva hogy sokszor családok mennek tönkre, az ő pénzéhségük miatt.

2020. szept. 7. 14:39
 9/57 A kérdező kommentje:
Köszönjük az értelmes hozzászólást. Biztos betaláltam.
2020. szept. 7. 14:45
 10/57 anonim ***** válasza:
89%
Nem találtál be. Normális családi háttérrel rendelkező nő vagyok, 3 kapcsolatom volt egész életemben, az utolsó lassan 8 éve tart, és nemhogy prosti nem voltam, még kalandom sem volt. Ha prosti lettem volna, vállalnám. Csak szimplán az én értékrendem szerint te vagy az, aki nem ember. Felőlem gondolkodhatsz másképp, csak ne akard másra erőltetni, mi se tesszük. :)
2020. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!