Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társadalom többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom többsége miért elnéző a prostituáltakkal szemben?

Figyelt kérdés

Azokat a nőket (?) akikről tudom hogy prostituáltak, vagy korábban voltak azok, teljesen elfogadja a környezete. Rendes párkapcsolatuk van, egyes esetekben már család is. Jól fizető komoly állásuk lett, széles baráti kör, közösségi oldalakon népszerűek, stb.

Nyilván tudni róluk, hogy mit csináltak (mert pl arccal hírdettek) mégis olyan mintha meg sem történt volna. Én ilyen személyekkel, akiknek semmi erkölcsi tartásuk, eladták az emberi méltóságuk, még egy légtérben sem lennék szívesen, nemhogy járjak velük, vagy a barátnőim legyenek. Másokat ez miért nem zavar?



2020. szept. 7. 13:44
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Te is egy ócska véglény vagy még mindig.


Amúgy ki a franc kérdezne olyat az anyjától, hogy hány emberrel feküdt össze 20-onévesen? :D

2020. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

Amúgy ki a franc kérdezne olyat az anyjától, hogy hány emberrel feküdt össze 20-onévesen? :D


Jó ez túlzás, de olyat már simán szoktak, hogy pl fiatalon meddig tartottak a komoly kapcsolataid, az első szerelmeddel való együttlét, hogyan ráztad le a rád nyomuló pasikat, stb.

Válasz: sehogy riherongy véglény voltam kislányom, vagy pedig a hazugság. Kiábrándító.

2020. szept. 8. 11:37
 43/57 anonim ***** válasza:

Ezekre a kérdésekre szerintem egy prostinál is van válasz anélkül, hogy hazudna.

Neki is lehetett kapcsolata előtte/utána, neki is volt első szerelem, első szex (vszeg nem szűzen lett prosti).

2020. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Igaz, de ez a lényegen mit sem változtat: vagy hazudik a gyerekének a múltját illetően, vagy nem, de akkor tönkreteszi.
2020. szept. 8. 11:45
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretetben nevelte fel, és normális gondolkodásra tanította, akkor nem teszi tönkre.

Egy hozzád hasonló már annál inkább tönkretesz gyerekeket.

2020. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Hiába tanította normális gondolkodásra, ha rossz példát mutatott a qrváskod.. khm a nem normális viselkedésével. Attól még tönkreteheti. Engem is normális gondolkodásra tanítottak, de ha kiderülne hogy az anyám egy @ volt, akkor lelkileg tönkremennék, egy világ dőlne össze bennem.
2020. szept. 8. 13:00
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem neveltek normálisan, az egyik legundorítóbb embertípus vagy. Nálad rosszabbak csak a szadisták, pedofilok és hasonlók. Utánuk jön a sorban a te fajtád.
2020. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Most azért nem neveltek normálisan, mert kiakadnék/összetörnék ha az anyámról kiderülne hogy prosti volt? Ez több mint fura.
2020. szept. 8. 13:26
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt derítsd ki, hogy miért vált ki belőled ez a téma ilyen túlzott indulatokat. Egy pszichológus tud segíteni.
2020. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem kell nekem azért pszichológus mert van erkölcsi tartásom.
2020. szept. 8. 14:38
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!