Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társadalom többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom többsége miért elnéző a prostituáltakkal szemben?

Figyelt kérdés

Azokat a nőket (?) akikről tudom hogy prostituáltak, vagy korábban voltak azok, teljesen elfogadja a környezete. Rendes párkapcsolatuk van, egyes esetekben már család is. Jól fizető komoly állásuk lett, széles baráti kör, közösségi oldalakon népszerűek, stb.

Nyilván tudni róluk, hogy mit csináltak (mert pl arccal hírdettek) mégis olyan mintha meg sem történt volna. Én ilyen személyekkel, akiknek semmi erkölcsi tartásuk, eladták az emberi méltóságuk, még egy légtérben sem lennék szívesen, nemhogy járjak velük, vagy a barátnőim legyenek. Másokat ez miért nem zavar?



2020. szept. 7. 13:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
77%
Svédországban, Norvégiában és Franciaországban például egyedül a klienseket büntetik, mert tilos a szexuális szolgáltatások vásárlása. Úgy csinálsz, mintha a prostitúció cssak a prostituáltakból állna. Semmire nem mennének kuncsaftok nélkül. Az egész folyamatban a legundorítóbbak a futtatók, majd az ügyfelek. A maga a prosti csak a jéghegy csúcsa a jelenségnek.
2020. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
36%
Végre egy ember, aki felfogja a lényeget...
2020. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
9%

És te elhiszed #19. hogy egy ilyen nőnek hirteken jobb lesz a lelkivilága, elmulnak a gyermekkori traumái, és hopszi nirmális nő lesz? Nem, nem lett az, csak megunta, meg megszedte magát, ill. hozzáment vkihez (gondolom nem Csóri Gyuszihoz). A "rendes" meló meg vmelyik kuncsaftja hálája, vagy többé.

Kutyából nem lesz szalonna...

De megteheti mégis, a társadalom sűrű tapsikolással (lájkokkal) fogadja megtérését.

2020. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
90%

"a férfiak nagy része inkább hozzájuk megy, az helyett hogy normális kapcsolatot akarna, arról meg nem is szólva hogy sokszor családok mennek tönkre, az ő pénzéhségük miatt."



Na, kibujt a szog a zsakbol. Az a bajod , hogy a ferfiak oket valasztjak helyetted. Nah figyelj, ha en nekem, no letemre, kozted , es egy prosti kozott kene valasztanom , a prostit valasztanam ,gondolkodas nelkul.



A csaladuk nem miattuk, es nem a " penzehseguk" miatt mennek tonkre. Szimplan sok ferfinek fizetni egyszerubb mint az elvarasoknak megfelelni. Legyunk oszintek, te, az alapjan amit ide hanytal , sosem fogsz "normalis parkapcsolatban" elni , mert nincs az a hulye ferfi, aki ezzel a mu maszlaggal egyetertene, inkabb szalad a masik iranyba!

2020. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
12%
Igaz amit a kérdező állít,de nem teljesen,bár szerintem sok helyen betalált😂Ezeket a nőket igenis megveti a társadalom még ha nem is így jön le,de hosszútávon elég kellemetlen élete lehet,főleg ha a gyereke képéne nyomják a “munkásságát”.
2020. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondta senki, hogy hirtelen, de igen, létezik olyan, hogy kijön a mentális gödörből. Akár terápia által. Mivel dolgoztam pszichiátrián, láttam olyat, aki oda került egy-egy összeomlás után, majd nem ment vissza strihelni. Olyat is láttam, akinek normális végzettsége volt, és a szakmájában kezdett el dolgozni.

De én azt is elfogadom, ha megunta, elege lett.

Nehogy már olyanért büntessünk mást, amit befejezett...

Nem kell megtérni, mert attól, hogy prosti, nem lett hirtelen emberileg egy utolsó sz.ar. Szerintem az, aki el akarná lehetetleníteni a normális élettől, az még betegebb lélekben, mint ő.

2020. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
10%
Ezek a "hölgyek", akikről a kérdező ír, nem voltak oszichiátrián, erre mérget vehetsz.
2020. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
72%
Hiába mentegeted, összességében írt a prostikról. Nem tudhatjuk, hogy jártak-e vagy nem, és semmi közünk hozzá. Nehogy már pszichiátriai lelet kelljen, meg mentális összeomlás ahhoz, hogy a magatokfajta ne gyűlölködjön rájuk. :D
2020. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
37%
Talán azért mert hivö keresztények:Jn 8,1-11 „Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!” (Tudod? A házasságtörö asszony!)
2020. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
0%

Én megtehetem/megtehetném, h követ vessek rájuk. De nem ez a lényeg. Sokkal mélyebb hatásai vannak egy-egy egyén (prosti) rehabilitációs elfogadásának.

Nejem semmi gondom velük, de a hatásaikkal annál inkább. Vagyis a hatásokat nem ők teszik, hanem mi.

Ez az az vesse az első követ hszolast író is elszomorito... Mert, tudja, h jevesen tehetik ezt meg... Itt tartunk. Na ez az elszomorito.

Nullazzatok, nyugodtan. Ilyen világot élünk. Birkak tobbkelege.

Begetnek, es mennek a vágóhídra önfeledten... :( :(

2020. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!