Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társadalom többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom többsége miért elnéző a prostituáltakkal szemben?

Figyelt kérdés

Azokat a nőket (?) akikről tudom hogy prostituáltak, vagy korábban voltak azok, teljesen elfogadja a környezete. Rendes párkapcsolatuk van, egyes esetekben már család is. Jól fizető komoly állásuk lett, széles baráti kör, közösségi oldalakon népszerűek, stb.

Nyilván tudni róluk, hogy mit csináltak (mert pl arccal hírdettek) mégis olyan mintha meg sem történt volna. Én ilyen személyekkel, akiknek semmi erkölcsi tartásuk, eladták az emberi méltóságuk, még egy légtérben sem lennék szívesen, nemhogy járjak velük, vagy a barátnőim legyenek. Másokat ez miért nem zavar?



2020. szept. 7. 13:44
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Aki másképpen gondolja mint én, az vagy érintett a témában, vagy súlyos mentális beteg.
2020. szept. 7. 15:12
 12/57 anonim ***** válasza:
98%

Szóval az a mentálisan egészséges ember, aki gyűlölködik egy olyanra, aki nem ártott neki semmit + semmilyen változást nem vesz figyelembe? :D Érdekes elgondolás.

Elég nagy egód lehet, ha szerinted a "társadalom többsége" mentális beteg vagy qrva, te viszont egészséges vagy a gyűlölettel teli pofáddal.

2020. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
97%
#12: Inkább egy (ex) prosti legyen a környezetemben, mint te.
2020. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
5%

De nagy a szátok #13-14. Majd ha a lányod, kis húgod, vagy más közeli vérrokonod, akit szeretsz prostinak áll, mert az ugye semmiség, nem árt senkinek, de milyen menő, meg sok pénz, akkor hogy fog állni a szád???

Kell, h legyen erkölcs, kell, h legyen vmi mérce, mert különben a felnovo nemzedéktelhesen elzullik.

Igaza van a kerdezonek. Szégyen ilyen embereket elfogadni. Meg nem us szabad, mert akkor olyan vadallatot engedünk a tarsadalomra, ami megesz minden jót. Családot, parkapcsolatokat, sőt még a munkahelyeket is. Erkölcsi zulles lesz. Onban már csak egy ugrás a további zullesig (lopas, csalás, hazudas, gyilkolás).

Igen, a prosti csak egy kis nyúl, nem csinál rosszat, de ha elfigadjuk, sőt erkölcsileg nem bekyegezzuk meg, akkkr vonja-huzza magával a többi erkölcsi szabalyainkat is. Nem szabadna sht, de sajnos a folyanat elindult.. Lásd instagramm és "sztárjaik"...

2020. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
8%

#13. Te hogy beszélsz? Pofád?! A kérdező nem ment le ilyen szintre, de neked látom van egy szinted...

A másik, h nem az embert kell negbelyegezni, hanem, amit tesz. Ezzel a hozzáállással legalizáljátok, h semmi rossz nincs abban, h egy nő pénzért eladja anőiességét. Szerintetek ez az elfogadás, kegalizálás hova vezet?... Gondolkodjatok picit, mielőtt kopkodtok. Nem benneteket támadott a kérdező, hanem ezt a folyamatot, ezt a társadalmi elnézést, legitimizációt.

2020. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
7%

Saját magunkkal cseszunk ki, ha ezt elfogadjuk. Még a végén nem tudunk előre kerülni a munkahelyünkön sem, ha nem szopjuk le a főnököt. Bezzeg Niki megteszi, mint a szél.. A párunk elhagy, mert bezteg Niki vállal minden szexuális játékot (elnézést a Nikiktől, ez egy fiktív név), három másik haver is ramehetett egyszerre...

Stop!! Állj! Nem szabad ezt elnézni, vagyis nem szabadna... :(

De már lassan mindegy, a folyamat elindult...

2020. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
90%
A családot nem a prosti teszi tönkre, hanem az a gerinctelen férj, aki hozzá megy.
2020. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
72%

1. Úgy beszélek, ahogy akarok. Ha pofája van, hát pofája van, nincs mit tenni. :)

2. Súlyosan el vagy tévedve. Senki nem mondta, hogy magát a prostitúciót kell elfogadni. Én a lehető legkeményebben lépnék fel ellene törvényileg, ha tehetném. Fel kellene számolni az egész ipart.

Ha a gyerekem állna prostinak, első sorban magamat hibáztatnám, és a családi közegben keresném a hibát. A prostik legnagyobb részt sz.ar háttérrel rendelkező, hányatott sorsú emberek, mint írtam, sokszor erőszakon, molesztáláson átesettek. Ha nem, akkor is lelki betegek, mert egészséges lelkű ember ilyet nem tesz magával.

Ha valamelyik családtagom, ismerősöm lenne prosti, akkor nem a harag és a gyűlölet lenne a reakcióm, hanem a döbbenet.

Nem magát a prostitúció elfogadása mellett érveltem, hanem amellett, hogy ha valaki kitört belőle, befejezte, és normális életre törekszik, akkor szerintem épeszű ember békén hagyja. Mindenkinek járjon esély, főleg, ha tanult a hibáiból. Én is tudok gyilkosokkal összehasonlítgatni: nem embert ölt, hanem pénzért szexelt. Mi az, hogy valaki arra hápog, hogy abbahagyja, és inkább normálisan dolgozik, helyrehozza az életét? Na ez az undorító.


Nem indult el semmilyen folyamat.

Érdekes, én teljesen szerény szexuális múlttal rendelkező, komoly kapcsolatban élő nő vagyok, és nem érzem magamat fenyegetve prostik/exprostik által.

Azt hiszed, hogy ha gyűlölködtök a prostikra, az elrettenti a férfiakat attól, hogy azokkal csaljanak, vagy ettől lesz felszámolva ez az ipar, ami az emberiséggel egyidős?

Legyen törvényileg felszámolva + ne legyen aki igénybe veszi, ennyi.

Mellesleg szerintem sokkal elítélendőbbek azok, akik fizetnek a nőknek a szexért, mivel nem is várják el, hogy a partnerük vonzalomból legyen velük, az se baj, ha az a másik emberi lény undorodik tőle, és sz.aros pár 10 ezerért teszi szét a lábát. Nekik a p.ina árucikk, akkor aztán képzelem, hogy milyen szexuális kultúrája és érzelmi intelligenciája lehet.

2020. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
19%

A családot az teszi tönkre, h szabadosabb lett az erkölcs, nem a prostihoz járás. Az, h lassan minden nőnek prostinak kell lenni, az teszi tönkre kedves Hoppá.

Ne csak nézzétek, lássátok is.

A felszín alá, és távolabb.

2020. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell minden nőnek prostinak lenni. Értelmes párt kell választani, akinek igénye van arra, hogy a nőnek is jó legyen a szex + képes legyen szeretetre.
2020. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!