Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtette az évfordulónkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette az évfordulónkat, pedig szóba hoztam 2 nappal előtte?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első évfordulónk.

Én ajándékot vettem neki, tudom milyenek a pasik ezért megbeszéltük, hogy érjen haza tegnapra mivel nekem fontos hogy együtt töltsük.

Egész nap meg sem említette, majd mikor rákérdeztem hogy nem e tervez hazajönni, azt mondta hogy ne zaklassam már ilyenekkel majd jön hogyha akar.

Rögtön kiborultam, számon kértem hogy mégis hogy gondolja ezt, főleg hogy én egyedül itthon őt vártam felkészülve. Ebből lett egy hatalmas vita, szerinte én hülye vagyok hogy ezekkel a dolgokkal törődök és az együtt töltött időnk az az ő szemében még semmi.

Szerintetek?


2020. aug. 26. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem ugyan azt jelenti a kapcsolatotok egymásnak. Ő szerintem kifelé tart belőle.
2020. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hétköznapra esik az évforduló, nem kell feltétlenül akkor megünnepelni. Igyatok egy pohár bort és az együttlétet, közös programot tegyétek át hétvégére.
2020. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Még ha mondjuk azt akarnád megünnepelni, hogy 1 hónapja vagytok együtt, vagy ehhez hasonló, akkor azt mondom, megértem. De egy év az nem ilyen triviális idő, hogy "semminek" nevezze...
2020. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Ez arra emlékeztet, mikor egy férfi nem akarja megkérni egy nő kezét, mert "neki nem számít egy papír". Ha a másiknak fontos, akkor igenis összeszorítom a fogam és legalább egy szűk családi esküvőt tartok, kb. fél nap alatt, ha nekem mindegy. Illetve megünneplem vele a hónapfordulót, évfordulót, elmegyek a szüleihez havonta egyszer ebédelni, elviszem a gyerekét kirándulni vagy segítek nekik betonozni vagy bármit, ami a páromnak fontos. (Nyilván mindkét irányból teszünk meg olyat a párunkért, amihez nem feltétlenül füllik a fogunk, de a másik jobban élvezi, mint amennyire mi szenvedünk miatta - és nyilván jó pofát vágunk hozzá).


Ha valaki ezt nem érzi magától, akkor vele nagyon nehéz lesz együttélni, mert nem helyezi a te szükségleteidet az övével kb. egy szintre.


Én azt ajánlom, hogyha nem egyedi esetről van szó (pl. tényleg bejött egy nagyon sürgős meló és még te is zaklattad, hogy merre van), akkor menekülj, ez csak rosszabb lesz.

2020. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött be semmi sürgős, csak a szüleinél tespedt épp. 30 évesen
2020. aug. 26. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, de szerintem ezen nincs mit megünnepelni, mert marhára egy szr kapcsolat.

Nem mindenki akar èvfordulót ünnepelni, ezzel nincs is gond, de nálatok nem ez a helyzet. Mèg vèletlenül se ment haza hozzád, meg tulajdonkèpp tojik a fejedre. Egy szerelmes ember akkor is "siet" haza a párjához, ha nincs èvforduló.

Szerintem levonhatod a következtetèst, hogy ti nem ugyanazt várjatok ettől a kapcsolattól.

2020. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!