Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Én ezt így már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Én ezt így már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
Én egy nem túl vonzó srác vagyok, a barátnőm pedig egy gyönyörű lány. Lassan 3 éve vagyunk együtt, viszont én az utóbbi időben nagyon féltékeny vagyok. Ezt neki nem mutatom, de magamban nagyon féltékeny vagyok, rettegek, hogy bárki, bármikor lecsaphatja a kezemről, ha elhagyna, főleg egy másik fiúért én abba belehalnék. Ha nem vagyok vele csak az jár a fejemben, hogy hol van, mit csinál, kivel van. Az is szembe jutott már, hogy szakítok vele és keresek egy kevésbé vonzó lányt. Ti mit tennétek?
2010. aug. 2. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok pedig még csak 2 hónapja járok a barátnőmmel... Próbálj bízni de szerintem úgyse fog menni mint nekem :D
2010. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MEgnyigodnák... Nincs mitől félned... Ha szeret nemnfog elhagyni ha meg elhagy verd be a képét..
2010. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó nagy marha vagy
2010. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség h ezért szakítasz vele... ha szeret nem hagy el. és soha nem szabad egy lányért sem ilyet tenni. csúnyácska vagy... az emberek külsejére tudod mitesz rá nagyon? ha belülről azt hiszik hogy igen ők jól néznek ki. ez 80%kal megszépít. meg adjál a külsődre. a csaj nem hiába van veled 3 éve sztem... biztosan szeret sztem. bíz emg benne.
2010. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen felszínes lenne, eleve nem jött volna össze veled.
2010. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi van apóca, veled van tehát téged választott és te tetszel neki. Ha meg három évig nem volt semmi pláne akkor miért pont most lenne?... Én nekem bezzeg nincs barátnőm , én mit szóljak? Na tessék megnyugodni aztán majd aggódom én helyetted is.

20F

2010. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ennék egy Csibeburgert. A Csibeburger nagyon finom...
2010. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el a gyönyörű szerelmedet, mostantól csak ronda csajod legyen! Szted is rosszul hangzik?
2010. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!