Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze semmi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmi? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és nem volt még barátom,csak kavarások,vagyis hogy egy este végig ölelkeztünk egy fiúval tök aranyos volt,meg melegített ,mert nagyon fáztam(nem félreérteni).Na szóval az az este nagyon jó volt,több ilyen is volt,de másnap meg mintha semmi nem történt volna én meg hetekig/hónapokig szenvedek,h mennyire jó volt és hogy mennyire jó lenne most is..szóval szerintem szeretethiányom van,vagy nem tudom,de annyira jól esne már egy ölelés,egy csók vagy egy szeretlek szó.. :( Tudom,hogy még van időm,mert 15 vagyok,de akkor is ezt érzem,és nagyon rossz..amúgy sokan mondják,h jó csaj vagyok,de én egyszerűen nem tudom elhinni,csak nagyon ritkán..segítsetek,szét vagyok esve :(
2011. aug. 28. 00:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lányok iránt érdeklődöm 15/f esetleg írj privátot
2011. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Takarodóóóóó
2011. aug. 28. 00:59
 3/24 A kérdező kommentje:
Szia!Hát nem vagyok híve a netes ismerkedésnek,de azért írj ha szeretnél :D
2011. aug. 28. 01:00
 4/24 KartoffelKatze ***** válasza:
Most nem értem, pontosan mi is a problem ?
2011. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Írj nekem emailt, neked nem lehet.

Én nagyon szeretnék egy ilyen lányt.(L)

2011. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én se vagyok neki híve. Én nem tudok neked privátot írni mert a beállításaid nem engedélyezik.
2011. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Bocsi,tényleg nem írtam a kérdést.szóval az a kérdés,hogy veletek is volt már ilyen? és mit csináljak? elvileg minél jobban parázok,annál jobban rontom az esélyemet mindenkinél :(
2011. aug. 28. 01:02
 8/24 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2011. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Na mostmár írhattok,beállítottam
2011. aug. 28. 01:04
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem még akkor sem kell aggódj, ha négy- öt év múlva is ez lesz. Én 19 és fiú vagyok és nem volt még barátnőm, pedig sokat próbálkoztam. Szóval neked még semmi sem késő, főleg ha igaz amit mondanak, és "jó csaj" vagy.


19/F

2011. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!