Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze semmi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmi? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és nem volt még barátom,csak kavarások,vagyis hogy egy este végig ölelkeztünk egy fiúval tök aranyos volt,meg melegített ,mert nagyon fáztam(nem félreérteni).Na szóval az az este nagyon jó volt,több ilyen is volt,de másnap meg mintha semmi nem történt volna én meg hetekig/hónapokig szenvedek,h mennyire jó volt és hogy mennyire jó lenne most is..szóval szerintem szeretethiányom van,vagy nem tudom,de annyira jól esne már egy ölelés,egy csók vagy egy szeretlek szó.. :( Tudom,hogy még van időm,mert 15 vagyok,de akkor is ezt érzem,és nagyon rossz..amúgy sokan mondják,h jó csaj vagyok,de én egyszerűen nem tudom elhinni,csak nagyon ritkán..segítsetek,szét vagyok esve :(
2011. aug. 28. 00:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ő nem bírja tovább. 15 évesen. Viszket, szivi?
2011. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
jó figyelj,muszáj oltogatni? tudtam,hogy ez lesz....mi a baj a korommal? ...nem egy 11 éves kérdezte ezt...
2011. aug. 28. 01:08
 13/24 anonim ***** válasza:
A korod beli fiúk kis kopasz tökűek, nem hiszem, hogy tőlük fogsz kapni érzelmi biztonságot, törődést, esetleg ilyen gyerekes ölelgetéseket majd még begyűjtsz, de ebben a korban a fiúk még csak a puncira tudnak gondolni, de nem tudják, hogy mit kell tenni, hogy megkapják. Gyerekes járások, ölelgetések, butáskodások, a lányok sem jobbak, mert nekik meg ennyi elég és azt hiszik, ez egy kapcsolat. Szóval nem maradtál még le semmiről, 5 év múlva már te és a fiúk is felnőttebbek lesztek.
2011. aug. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
látom nem értetek meg...mindegy.
2011. aug. 28. 01:10
 15/24 anonim ***** válasza:
nem minden 15 évesnek jár csak a dugáson az esze...azért mert a legtöbb kangörcsös és mindenkiben csak a lyukat látja,még nem lesz az összes ilyen...
2011. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez azért van, mert a srácok kezdeményeznek, átölelnek, utána neked kéne lépni, ne várd, hogy a srác építse fel az egész kapcsolatot, mert azt nme lehet. Ilyenkor rá kéne írnod msn-en, vagy facebookon, aztán kezdeményezni még1 talit, vagy ilysmi, de legalább írj rájuk!
2011. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Na hát én is pont így érzek, á már mióta vágyom egy ölelésre, csókra, érintésre.


Hajdú-bihari vagy esetleg? Ismerkedhetnénk.

2011. aug. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Pest megyei vagyok
2011. aug. 28. 01:34
 19/24 anonim válasza:
Egy kicsit ilyenkor te is kezdeményezhtesz kérd el az msnjét írj rá facebookon, jelöld be. Írj nekik hogy nagyon jól éreztem magamat veled tegnap.
2011. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
bejelöltem facebookon,de nem jelölt vissza....nem érdeklem,ez a helyzet...:(
2011. aug. 30. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!