Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze semmi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmi? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és nem volt még barátom,csak kavarások,vagyis hogy egy este végig ölelkeztünk egy fiúval tök aranyos volt,meg melegített ,mert nagyon fáztam(nem félreérteni).Na szóval az az este nagyon jó volt,több ilyen is volt,de másnap meg mintha semmi nem történt volna én meg hetekig/hónapokig szenvedek,h mennyire jó volt és hogy mennyire jó lenne most is..szóval szerintem szeretethiányom van,vagy nem tudom,de annyira jól esne már egy ölelés,egy csók vagy egy szeretlek szó.. :( Tudom,hogy még van időm,mert 15 vagyok,de akkor is ezt érzem,és nagyon rossz..amúgy sokan mondják,h jó csaj vagyok,de én egyszerűen nem tudom elhinni,csak nagyon ritkán..segítsetek,szét vagyok esve :(
2011. aug. 28. 00:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
neked bizony f aszhiányod van kicsiszivenm.. szolj bátran és segítek a bajodon
2011. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

szia

küldj egy képet priviben megmondom hogy mivel van a gond :)

2011. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Ne akarjátok már úgy beállítani a dolgot, hogy 15évesen hiánya van. Nem hiszem, hogy ilyen helyzetbe az idióta kommentjeitekre lenne szüksége.


Ha pár év múlva se lesz még barátod, az sem baj, hisz fiatal vagy és ráérsz mindennel. Ha érdekel még a srác, akkor írj neki üzit facebookon (úgy is tudsz neki írni, hogy nem ismerősöd.) Írd meg neki, hogy jó volt Vele lenni, ilyesmi. Aztán ha érdekled, akkor vissza fog írni, ha pedig nem akkor sem kell feladni. Nem csak Te vagy ilyen helyzetben. A szeretethiányod mellett szerintem önbizalom hiányod is van, kicsit. Ha mások azt mondják, hogy jó csaj vagy, akkor miért ne lennél az? Legyen önbizalmad és a pasik is jobban fel fognak figyelni Rád. ;)

2011. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Hát most,hogy suli van,jobb a kedvem,meg rájöttem,hogy suliban vannak tök rendes srácok,inkább velük foglalkozok,nem pedig olyannal,aki vissza sem ír :(( :)

Legalábbis barátnőim is ezt mondták,hogy csináljam ezt,és tényleg jobb így,és köszi nektek is a segítséget :D :)))

2011. szept. 1. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!