Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nálatok mennyire számít egy lány anyagi háttere?

Figyelt kérdés

Mi nem élünk jómódban, kis házban élünk. Bátyámmal közös szobát használok.


Emiatt gátlásaim vannak. Sosem hoztam fel senkit. Sem barátokat, sem pasit, mert szégyellem a házunk.


2010. aug. 2. 19:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Jó volt ezeket a sorokat olvasni. Sokáig én is szégyeltem a barátom előtt. Pedig van külön szobám meg tiszta a házunk, de lényegesen nagyobb volt közöttünk az anyagi különbség. Aztán mikor megbetegettem eljött hozzám. Akkor járt nálam először és nem nézett le. Sőt. Imádott nálunk lenni. Mindig segítettünk egymásnak. Azóta megtanultam, hogy aki igazán szeret az nem a pénztárcámat nézi, hanem azt aki vagyok. Tehát te se szégyeld. Ha a barátaid meg lenéznek akkor nem is voltak igazi cimborák. 18/L
2010. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és szép nagy házban élek, mégsem hozok fel csajt. Egyszerűen nem akarom, hogy találkozzon a szüleimmel, mert még a végén sikítva menekülne.
2010. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok. Nálunk annak örültem, hogy a szüleim kedvelték a barátomat és befogadták a családba. Emlékszem mikor nagybátyám is mondta, hogy".. üdvözlünk a családban!" nekem ez volt a legnagyobb öröm. Az ő szülei is nagyon édesek voltak és szerettek engem. MIkor elsőnek találkoztam az anyukájával akkor mondta, hogy okos vagyok meg inteligens. Jól esett. Meg a nagymamája mondta, hogy milyen szép pár vagyunk együtt. Szóval nem néztek le engem a szülei sem. Ritka ilyet találni, de ha ott van meg kell becsülni.
2010. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem számít nekem én lassan 7 éve eggyütt vagyok a párommal és nem az száít hogy hogy él csak az hogy boldog legyen boldog és legyetek boldogok. És ennyi.
2010. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

félre ne értsd de a Szülők számítanak nekem pl.

Normális anyagi helyzetben vagyok volt nőim is abban voltak nem azért mert lámpással kerestem őket vagy mert nagyon válogattam egyszerűen így jött ki hétköznapi emberek voltak ők is én is.

Viszont valakinél egyszerűen nem voltam hajlando lenni de az csak is a szülők miatt volt ... anyagi helyzet nem számított soha , ha szűleid jó arcok akkor nincs mitől félned

2010. aug. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy 19 éves lány vagyok, sajnso nem vagyunk túl jó anyagi helyzetben mi se . Van két kis tesom és velük és édesanyámmal élek egy szobában. Hasonló cipöben jártam, mint te általánosban soha se mertem barátokat meghívni, igazság szerint nem is volt naygon közeli barátnőm. Mikor bekerültem középiskolába nagy hátránynak éreztem, perszeaz is,mások megtehetk,h csak úgy ezresekkel meg kétezresekkel mászkáljanak.

A suliban kollégista voltam oda hívtam fel barátnőket,a végén 3-ban és 4-ben pedig elhívtam a barátnöimet magamhoz.

3-ban csak az egyiket mertem,mert róla tudtam,h nem fog lenézni és elöre közöltem a szitut, utána pedig a nyáron a kertünkben sátoroztunk,mert ott volt hely,de nagyon jó muri volt. :D

Most 4-ben pedig elhívtam a szülinapomra az összes barátnömt (4 fő) és tök jól elvoltunk. Elötte mondjuk egyenként is voltak,de csak 4-ben.

Azóta is barátnők vagyunk és nem néznek le,pedig nekem még különszobám sincs a tesommal.

Szóval nyugi, az érett emberek megértik,h amg valaki lenézz, ne érdekeljen, egyszer úgy is pofára esik, tuti fogsz jó barátokat és barátnőket találni.

Bocsi a sok írásért.

Üdv:Noy

2010. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!