Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány ez nálatok mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány ez nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki kb egy éve mondta, hogy bejövök neki.

Akkor nem voltam éppen toppon lelkileg, így nem is mondtam neki semmi, inkább kerültem.

kb lassan másfél éve udvarol neki egy srác. Szünetben beszélgetnek, hülyülnek, egymás lökdösik, szinte minden nap lehet valamikor együtt látni.

Az a pechem, hogy a lány előttem ül a suliban, soha nem merek ránézni, de néha nagyokat sóhajtozik, meg lengeti, és dobálja a haját.

Amikor dobálja a haját olyan mint ha rám nézne, vagyis akarna, de ez nem inkább a másik srácnak szól?

Vagy, hogy van ez a kontaktus dolog?

Lányok segítsetek!!!


16F


2011. jún. 6. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki, semmi?
2011. jún. 6. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a lány, szedd össze a bátorságodat, és kezdj el vele beszélgetni... ha jól veszem ki a szövegből osztálytársak vagytok, szóval simábban megy, mint gondolnád ;)

Hajrá, sok szerencsét :)

2011. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, ha csak gondolkodsz és vársz lehet, hogy lecsapják a kezedről! Kezdeményezz, ő többit biztos, hogy nem fog.
2011. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, ő már megtette a magáét annak idején. Fiú és busz után soha ne fuss... Most rajtad a sor. Ha kell neked könyörgöm ne vacilálgass hanem cselekedj! Te sem és mi sem vagyunk gondolatolvasók. Legfeljebb most majd ő küld el téged ahogy te tetted vele egy éve. Benne van a pakliban. Ha ő nem halt bele hidd el te sem fogsz.
2011. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vonzalom nem múlik el egyik napról a másikra, lépj felé! Ő annak idején megtette a magáét, nem várhatod el hogy körbeudvaroljon téged most. Beletörődött hogy te akkor nem akartál tőle semmit, így természetes, hogy más fiúk iránt is érdeklődik. Egy lány nem vár hiába. De ez nem jelenti azt hogy nem érdekled. Én spec akkor tekergetem, dobálom a hajam ha fel akarom kelteni egy srác figyelmét, és ez nálam tudatos, mert szép hosszú hajam van, amit mindig megdicsérnek. A sóhajtozás is lehet figyelemfelkeltési forma, de nem felttlenül az. de én is kérlek rá, LÉPJ, NE HAGYD ELMENNI... bánni fogod ha nem teszed meg, mert előbb-utóbb más megteszi és akkor neked lőttek
2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!