Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok mennyire számít egy lány zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Én inkább rock, alternatív rock stílusú lány vagyok, vagyis nem kell mindjárt arra következtetni, hogy szögesbakacsban járok. Igaz, hogy mindig van rajtam valami fekete, de általában kombinálom valamilyen színnel és nem járok tornacipőben, legtöbbször magassarkú van rajtam. Szóval próbálok "nőiesen rocker" lenni.


Van egy srác, aki tetszik, de ő nem nagyon hallgat rock zenét, szerintetek ez mennyire számít?


2011. szept. 28. 21:13
1 2 3
 1/30 Panda Péter ***** válasza:
100%

ez egyénfüggő, van, aki az ilyesmit felszínességnek tartja.

szerintem viszont igenis fontos, hogy ki milyen zenét/filmet/könyvet szeret.

2011. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Biztos jól nézel ki, de ez kevés adat rólad:)

Számít a zene, de nem azon múlnak a dolgok. Én nyáltól kezdve a legkeményebb zenékig mindent meghallgatok. Lehet a srácnak is bővebb az ízlése. annyiban jó, hogy van egy közös téma. Bár miért ne lehetne egyetértés nélkül?

2011. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Én általában heavy metalt hallgatok. Nem zavar, ha a lány nem rajong érte, felőlem hallgathat SP-t is, amíg van közös zene, amit mindketten tudunk hallgatni.
2011. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

téged nem zavar, hogy a fiú nem hallgat ilyen zenét?..

a zenei ízlés rengeteg dolgot elmond egy személyről, szerintem ezt érdemes figyelembe venni.

2011. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha fanatikus vallásos és nem a dolgot értelmét figyeli, akkor ha te ilyen zenét hallgatsz, lehet nem fogsz tetszeni neki:

http://www.youtube.com/watch?v=F9cqKafnUrk


Ő meg mondjuk ilyet:

http://www.youtube.com/watch?v=TIx8Ukib2C8

Tegyül fel, hogy utálod a Tuc-Tucot.


Nem kell a zene miatt senkit utálni. Bár ha hangosan üvöltetni fogjátok és nem bírjátok egymás ízlését tolerálni, lehetnek gondok.

2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar a különböző zenei ízlés, de azért jó, ha van közösen hallgatható zene is. És ez igaz a többi érdeklődési körre is.

20/F

2011. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Hát, én hasonló zenét hallgatok mint te, de elfogadom ha valakinek ez nem tetszik, nem vagyunk egyformák hálistennek:D. Szóval ez nem lehet kizáró ok szerintem, ha 1 kapcsolatról van szó.


18f

2011. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Egyen fuggo. En pl nagyon szeretem a zenet es foleg rockot meg alternativ metalr hallgtok es probalok olyan lanyt talalni akinek hasonlo az izlese.
2011. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Hehe :) És pont az Ossian-Szikrák a szélben c. dalát hallgatom :)


A zenei stílus nekem annyira nem számít, mivel a lányok nagyon nagy része a mostani "trendi" zenéket részesíti előnyben (lásd Viva Tv-n amiket adnak). Szóval nehéz egy rock-metált kedvelő lányt találni :( Így meg kell elégedni a divat zenét hallgató csajokkal.


18f

2011. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Panda Péter ***** válasza:
hidd el, még nehezebb egy jazz rajongót kifogni...
2011. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!