Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok mennyire számít egy lány zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Én inkább rock, alternatív rock stílusú lány vagyok, vagyis nem kell mindjárt arra következtetni, hogy szögesbakacsban járok. Igaz, hogy mindig van rajtam valami fekete, de általában kombinálom valamilyen színnel és nem járok tornacipőben, legtöbbször magassarkú van rajtam. Szóval próbálok "nőiesen rocker" lenni.


Van egy srác, aki tetszik, de ő nem nagyon hallgat rock zenét, szerintetek ez mennyire számít?


2011. szept. 28. 21:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Panda Péter

Mi a kedvenc jazz zenéd?:)

2011. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés.

Valamilyen szempontból szerintem fontos, mert ha szeretnétek közös zenés programot csinálni, akkor nem mindegy, hogy az egyik fél csak "szenved", míg a másik élvezi.

Én például imádok koncertekre járni, szóval számomra fontos, hogy a párommal egyezzen a zenei ízlésünk.

Bár én nagyjából mindenevő vagyok, (kivétel a mai VIVA-s trendi sz*rok, na azoktól az igénytelen förmedvényektől egyenesen hányok), de mondjuk az én irányzatom is főleg a rock, az alternatív.

Ebből kifolyólag például nem tudom elképzelni, hogy "összeálljak" valakivel, aki diszkóba jár.

Finoman szólva nem az én világom, és az oda járó emberek is fényévekre állnak tőlem minden szempontból.

Persze vannak bizonyos zenék, együttesek, amiket a párom kedvel és én nem, valamint fordítva, ha ilyen koncert van, akkor arra mindketten barátokkal megyünk, de szerencsére ez kevés, ezért legtöbbször együtt tudunk menni.

Egy szó, mint száz, bizonyos szempontból fontos, de nem ez egy kapcsolat alapja.

Szerintem.

L/24

2011. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

szerintem ez csak annak nem számít, akit valójában különösképpen nem is érdekel a zene! persze nem kell mindenben egyezniük, de ha valakinek nagyon fontos a zene, legalább kell pár kapcsot találnia a kiszemeltjében is..

ha meg csak úgy mellékesen hallgatgatnak zenét, akkor persze hogy mind1..

2011. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Elég nagy baromság ha valaki zenei ízlése alapján választ partnert... :D Szerintem így van. Ha tetszel nekirohadtul tojni fog rá, hogy milyen zenét hallgatsz. Max a társaságába nem hallgatod...
2011. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Panda Péter ***** válasza:
nem igazán tudnék egy előadót kiemelni. egyébként a bluest is nagyon bírom, ott is van egy tonna kedvencem... :)
2011. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Howlin Wolf,Muddy Waters, Robert Johnson, John Lee Hooker ? Bírod?:D Ezeket nagyon szeretem.


A válasz megírásának időpontja: ma 21:36


Igen a 18/F vagyok! :D

2011. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Különösen engem se izgatna amíg nem próbálja rám erőltetni a stílust. Jómagam inkább a "te fajtádba" tartozok. És hülyét kapnék egy olyan csajtól aki a tuc tuc meg mittom én milyen mosógépzenéket hallgattatná velem
2011. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

nekem mind1 mert mindent hallgatok, disco, metál, J-pop, K-pop

F18

2011. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Elvileg nem számít, de a normális (többnyire rock) zenét hallgató lányok sokkal nagyobb arányban normálisak.
2011. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Semennyire. Én mindent meghallgatok aztán vagy tetszik vagy nem. felőlem azt hallga amit akar.
2011. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!