Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok mennyire számít egy lány zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Én inkább rock, alternatív rock stílusú lány vagyok, vagyis nem kell mindjárt arra következtetni, hogy szögesbakacsban járok. Igaz, hogy mindig van rajtam valami fekete, de általában kombinálom valamilyen színnel és nem járok tornacipőben, legtöbbször magassarkú van rajtam. Szóval próbálok "nőiesen rocker" lenni.


Van egy srác, aki tetszik, de ő nem nagyon hallgat rock zenét, szerintetek ez mennyire számít?


2011. szept. 28. 21:13
1 2 3
 21/30 Panda Péter ***** válasza:
John Lee Hookert nagyon szeretem, a többieket még nem hallgattam, de a hétvégén keresek tőlük valamit, kösz.
2011. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Fontos, de nem feltétlen. (én industrial/metal, ő '80-as évek, light rock) Ha végképp nem tudunk megegyezni, akkor csend van :D Nem is a zene a fontos, hanem az életstílus/gondolkodásmód. Ritkán van pl hogy egy diszkós ugyanazt vallja mint pl egy punk. A rokkerlánykák meg nem csak a rokkereknek jönnek ám be :D
2011. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Hát mivel a lányok 90%-a ugyan-olyan hülye divatsz@rokat hallgat (Pitbull, David Guetta, LMFAO) én meg pont nem ezeket, hanem Downtempot + Psybientet ezért inkább nem foglalkozok a dologgal. Ha zenei ízlés alapján választanék csajt, nem lenne senkim. Viszont az zavar, ha megpróbálja rám erőltetni h szeressem, mert mindenki azt szereti és ne legyek már ennyire különc...
2011. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem számít.
2011. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Ritkán van pl hogy egy diszkós ugyanazt vallja mint pl egy punk."


Legjobb barátom hungarista, én meg minimal technot hallgatok. :)

2011. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó te tudod mi a jó :) és érdekes kérdés végülis mindent meghallgatok kedv függő de alapvetően "zuhogjon" :D és jólenne néha bnőmmel is hallgatni ugyanolyat de ő kicsivel más világ ő is meghallgat mindent de amire mindketten aztmondjuk hogy jó rita dehát ezvan :)
2011. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
legyen átfedés, legyen amit mindketten szeretünk, ennyi elég. azt tudjuk együtt hallgatni. barátnőmnek nekem is van olyan zene amit a másik nemigazán kedvel, viszont van egy stilus amit meg mindketten nagyon szeretünk. ennyi elég szerintem.
2011. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
lecarom ki mit halgat,én nemhalgatok semit,egésznap recskázok és ide írok.
2011. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

szerintem ez mindenkinél változó :)

a barátom dnb-t és dubstepet hallgat leginkább én meg rnb-t, houset meg trancet :)

szerintem két külön világ :D de attól még ugyan úgy szeretjük egymást :D úgy, hogy szerintem nem számít túl sokat ha bejössz neki ;)

2011. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
neirjatok,majd ha megengedtem. .)
2011. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!