Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nálatok mennyire számít egy lány anyagi háttere?

Figyelt kérdés

Mi nem élünk jómódban, kis házban élünk. Bátyámmal közös szobát használok.


Emiatt gátlásaim vannak. Sosem hoztam fel senkit. Sem barátokat, sem pasit, mert szégyellem a házunk.


2010. aug. 2. 19:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
ettől csak vonzóbb lesz a lány a szememben, mert tudom hogy sokat adhatok még neki
2010. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít
2010. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire


20/F

2010. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

nemérdekel sokáig nekem is közös szobám volt a bátyámmal és mégis hordta fel a nőit... sőt emeletes ágyunk volt én fent aludtam ők meg lent "élvezték egymás társaságát"

a második barátnőmnek is közös szobája volt a húgával és mégis volt mit mikor hol csinálni(na ez a mondat most hogy van?:D mindegy nincs kedvem fogalmazni:D)

19F

2010. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Deus88 ***** válasza:
81%
Nem számitt ha szeretem a lányt :))
2010. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Olyan jó ezeket olvasni, de valahogy mégis úgy érzem hogy sokkal rosszabb vagyok mint a többi csaj, mert nincs sok pénzünk. Körülöttem minden ember jómódú, csak én nem. Teljesen lehervaszt.. :S
2010. aug. 2. 19:15
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem számít. nem azt nézem hogy hol lax meg stb... hanem az a lényeg hogy szeretem a lányt. 18/F
2010. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, ha nincs sok pénzed akkor legalább nincsenek olyan igényeid és ha a pasid is elég szegény akkor nem lesz neki megterhelő h meghívjon ide-oda
2010. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Én is így nőttem fel. Két fiú testvéremmel volt egy szobánk. (én persze lány vagyok). Soha nem hívtam el a "barátaimat", nagyon szégyeltem hogy szegények vagyunk, főleg hogy az osztálytársaim gazdagok voltak.

Hát ez van. Talán most, 25 éves koromra sikerült kinőnöm.

(még most is egy szobában vagyunk, így semmi magán élet nincs). Mindig én megyek a páromhoz, barátaimhoz. De mára már csak nevetek rajta :D

2010. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Nekem 3 bátyám van és velük laktam egy szobában. Mikor a mostani párommal összejöttem, akkor már csak az egyikük volt itthon, de nem zavarta se a barátomat se a tesómat. Max. olyankor mikor ő is otthon volt, nem csináltunk olyasmit! :)
2010. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!