Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nálatok mennyire számít egy lány anyagi háttere?

Figyelt kérdés

Mi nem élünk jómódban, kis házban élünk. Bátyámmal közös szobát használok.


Emiatt gátlásaim vannak. Sosem hoztam fel senkit. Sem barátokat, sem pasit, mert szégyellem a házunk.


2010. aug. 2. 19:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Figy nekem az a véleményem erről, hogy ha megtalálod az igazit az fel fog rád nézni, és nem azért mert gazdag vagy vagy okos, hanem mert az ő szemében te vagy a leggyönyörűbb. És nem az a lényeg hogy mennyi pénzed vagy milyen házad van hanem az hogy majd mennyit teszel azért hogy jobb legyen, ha semennyit ezt érdemled. Most nem feltétlen arra gondolok hogy tanuljál, mert abból hogy szerzel 3 diplomát és tanulsz 30éves korodig még nem lesz "kenyér" az asztalon. Majd ha én feleségem leszel akkor majd közösbe veszünk egy kicsit jobb házat :D 17F
2010. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
engem k*rvára nem érdekel. Nem vagyok jó anyagi helyzetben, de nem szégyellek semmit, és másoknál sem veszem figyelembe.
2010. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
De jó olvasni ezeket a válaszokat! :)) Én sem egy tehetős családból származom de a fiú akit szeretek igencsak jómódú, az egész családjuk. Szeretem és azt hiszem ő is engem de félek a kapcsolattól a nagyon nagy anyagi különbségek miatt:(
2010. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok.. sőőt én mamámmal alszok egy szobában, mert itt lakik velünk, és a bátyám(20) nem hajlandó velem egy szobába aludni.. nagyon ritkán hívom el a barátaimat, csak pl ha szüleim nincsenek itthon, mert az ő szobájukba van a gépem. Most van barátom, de mondtam neki h hozzánk nem jöhetünk bizonyos okok miatt, mindig nála vagyok. Valahogy félek hogy mit gondol majd :S Ráadásul barátom családja kicsit gazdagabb( több motor, fegyvergyűjtemények, Amerikában élő családtag akinek repülője van.. ) szóval elég hülyén érzem magam :S Bocsi hogy leírtam, segíteni sajnos nem tudok :(
2010. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Hát azaz igazság, hogy nekem sincs külön szobám, a barátom ráadásul elég messze lakik 240 km, és így kicsit necces az egész, mert ha lejön nem tudom mindig elvinni valahova.


Ezért kérdeztem..



Semmi baj, hogy leírtad. :)

De amint látod a rendes pasiknak nem az számít mennyi pénzed van, hanem hogy milyen vagy.:))) Fel a fejjel

2010. aug. 5. 20:14
 26/36 anonim ***** válasza:
Apám 3 milliót keres egy hónapban bruttó, barátnőm szülei ketten együtt kb. 150e-t. Sosem volt gond semmilyen szempontból, nem látszik rajtam apám pénze, nem öltözködöm úgy, nincs drága telefonom, műszaki cuccaim, satöbbi, nincsenek pénzzel járó felvett viselkedéseim és ahol tudom állni, ott én fizetem a közös programjainkat. Soha nem beszélünk pénzről, ezt az állapotot tekintjük normálisnak. (Egyetemisták vagyunk.)
2010. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Ha fürdővízre van pénzük, meg mondjuk nem kell sok ruhája legyen, de azok tiszták legyenek, kb. ez az ami számít. Ezenfelül már nem érdekel mennyire szegények vagy gazdagok.
2010. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 LASFASF ***** válasza:
Nálam picit sem számit... Legyen ápolt, az a fontos...
2010. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

olvastam a kommenteket és az jutott eszembe, hogy érdekes dolog ez a GYIK, itt minden máshogy van mint a való életben, legalábbis a leírtak alapján. Magunk közt szólva, mindenki tudja nagyon jól, hogy a nők többsége kisebb-nagyobb mértékben számító. Ameddig kisebb mértékben addig nincs is gond. De tudnék nagyon durva példákat mondani...

Sajnos ez van. A fiúk amúgy nem törődnek a lányok anyagi helyzetével, tehát neked ettől nem kell félned.

2010. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítottan áll fent ez a helyzet. Egyedüli gyerekként mindent megkapnék, csak ki kellene ejtenem a számon. Ez csak annyiban nyilvánul meg, hogy általában márkás cipőt veszek és mindig van nálam egy kis aprópénz (tényleg csak apró, pár 200-as), hogyha hirtelen kellene valami, akkor legyen nálam. Irtó nagy ház, két terepjáró, lakókocsi, medence, miegymás, de egyáltalán nem vagyok rá büszke, elfogadom, hogy ilyen az anyagi hátterünk és kész. Se nem hangoztatom, se nem szégyellem.

Ezzel szemben barátomék nagyon szegények, hárman vannak testvérek egy kétszobás lakásban, plusz a szülők. Már a kezdetektől nem szégyellte magát és a családját, a környezetét előttem, és elvitt magukhoz, ott is aludtam. Ez tetszett meg benne a legjobban, hogy felvállalja magát előttem, tudva, hogy az én családom a gyökeres ellentéte. (Ő hamarabb járt nálunk, mint én náluk.)

Anyukámék azok, akik nem bírják elfogadni, hogy ez a kapcsolat fél éve tart, mert szerintük ez a fiú se értelmileg, se anyagilag nem éri el azt a szintet, mint én. De engem nem érdekel, így szeretem a barátomat, amilyen. Nem azért szeretek bele valakibe, mert gazdag vagy szegény. Hidd el, ha szeret a barátod, akkor nem az fogja érdekelni, hogy szerény körülmények között laktok. Még díjazni is fogja, hogy felvállalod előtte. 20/L

2010. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!