Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nálatok mennyire számít egy lány anyagi háttere?

Figyelt kérdés

Mi nem élünk jómódban, kis házban élünk. Bátyámmal közös szobát használok.


Emiatt gátlásaim vannak. Sosem hoztam fel senkit. Sem barátokat, sem pasit, mert szégyellem a házunk.


2010. aug. 2. 19:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
abszolút nem baj. legalább nincsenek akkor igényeid, meg tudod becsülni a pénz értékét, és a szavaidból azt vettem ki, hogy nem vagy anyagias ami szintén becsülendő. engem nem zavarna ha a barátnőmék szegényebbek mint mi, így legalább amit én adni tudok azt jobban értékeli. az én családom pedig jóval tehetősebb az átlagnál, ezt csak viszonyítás miatt írtam.
2010. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
akkora igényeid-et akartam írni, bocsi
2010. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:

Üdv, kedves kérdező!

Mi sem vagyunk vmi gazdagok, de eddig sosem zavarta egy barátnőmet sem, pedig tisztában voltak az "anyagi helyzetünkkel". :D Egyébként ha egy fiú azt nézi, mennyire vagy gazdag meg hasonlókat akkor már régen rossz az egész :)

Már nem azért de tudtommal (legalább is én ezt veszem figyelembe) egy kapcsolatban úgy szeretik egymást az illetők ahogy vannak, persze vannak dolgok amiket hanyagolnak egymás jelenlétében, mert tudják hogy a másikat zavarja de gondolom ez alap.

Egyébként megnyugtatlak, mi sem élünk nagy házban és nekem is közös szobám van a 9 éves öcsémmel ami elég idegtépő és a kinézete is kritikán aluli, de a barátaimat se izgatja különösebben :)

2010. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanez a helyzet velem is:S


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ezt a kérdést én tettem fel.

Errefelé eléggé pénzéhesek a csajok sajna:SXD

2010. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésre meg nem is válaszoltam, bocsiXD tehát: Nekem nem számít hogy gazdag-e a csaj, vagy szegény. De ha 2 csaj közül kéne választanom aki szinte ugyan úgy néz ki, és megegyeznének a "stílusaik", akkor a szegényebbet választanám, nem a gazdagabbat.
2010. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Jó ezeket olvasni.

21:10 es


Igen, elég sok olyan lány van, aki mielőtt megismerne azt nézi meg, milyen vastag a pénztárcád, és hogy milyen körülmények között laksz.Sajnos. Ezt pumpálja a média is, hogy ha nincs pénzed, akkor alá vagy rendelve másoknak, és senki vagy.


Ne foglalkozz ezekkel a lányokkal.


Sajnos mi elköltözni sem tudunk, mert nem úgy jött össze a pénz ahogy szerettük volna :(


Így +1év, amit kifogásokkal kell kibírnom (valamelyik barátom azt sem tudja hol lakom), mint pl. találkozzunk nálunk.


A volt barátomat se hoztam haza sosem. Égett volna a fejem. Sosem beszéltem neki semmi ilyesmiről.

2010. aug. 2. 21:27
 17/36 anonim ***** válasza:
Annyit számít, hogy ápolja magát és a lakása is tiszta legyen. Kérdező, te meg nem szégyelld a házad (és mások se). Azért megdolgoztak és máig megdolgoznak a szüleid vagy akik eltartanak. Saját életem a példám:nagyon nem mindegy, hogy egy családban hány gyerek van. 3 és e felett nehéz igazán, ha fel is neveli a szülő.
2010. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Alapból nem számít, de én jobban szeretem, ha kb egy anyagi szinten vagyunk, mert akkor tudom, hogy nem a pénzemért van velem.
2010. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nekem semennyire, mert úgyse húznám le.

Arra ottvannak a gazdag haverok:D

Egyébként meg ha a barátod gazdag akkor lehet hogy jól is érzi magát, mert romantikusabb ha szegény jár gazdaggal (mármint ha a lány a szegény)

18/f

2010. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít de nekem is hasonló a helyzetem :(
2010. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!