Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelt kérdés

Először is talán azzal kezdeném, hogy nem vagyok egy topmodell csajszi, elég gátlásos vagyok, mert vannak testi hibáim betegségből adódóan!

2 éve van barátom, azt mondja mindennél jobban szeret, néha mégis úgy érzem, hogy jobb csajra vágyik!

Pl. volt amikor egy fehérnemű boltban kinézett nekem egy olyan rucit, ami szinte semmit nem takar és ami csak az igazán szexi lányoknak áll jól...elkezdett hisztizni, hogy én miért nem akarok ilyet venni!

De egyértelmű volt, hogy az nem nekem való...ő is tudta!

Tudja jól, hogy nem vagyok megelégedve magammal, mivel sajnos így nézek ki ahogy, de ennek ellenére elment egy olyan legénybúcsúba ahol 1 méterre bámultak a haverjaival egy bombázót...Hát valahogy ez sem adott önbizalmat!

Meg egyszer elmentünk egy motorkiállításra, jött velünk egyik haverja is, akinek szintén volt bnője csak ő nem jött...

Szemrebbenés nélkül tette a megjegyzéseket az ottani lenge ruhában lévő lányokra, hogy neki mennyire bejönnek...

Elhaladtunk egy pult előtt ahol egy gyönyörű hosszú hajú miniszoknyás nő állt...persze mindketten (párom is) tetőtől talpig átvizsgálták a szemükkel..

Elhaladtunk mellette de nem sokkal később párom odaszólt a haverjának állítólag csak poénból, hogy menjünk csak vissza ahhoz a pulthoz...és röhög...

Megemlítettem neki, hogy nekem ez rohadtul nem esett jól és ha nem venné észre én is ott vagyok, de azt mondta csak poén volt....

Nem értem, hogy ha ilyen csajok jönnek be neki akkor miért velem van...hiszen én akár mit csinálhatok soha nem tudok gyönyörű alkatú lány lenni!

Lehet, hogy alaptalanul aggódom vagy nincs keresni valóm mellette??


2010. aug. 1. 18:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle?
2017. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!