Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak páromnak első évfordulóra? Vmi személyeset szeretnék. De már elég sokmindent kapott tőlem ami ilyen volt, kifogytam az ötletekből 18/L

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csináltass egy tetoválást a punid fölé, a nevével. Vagy vidd el nyaralni Thaiföldre. Vond be a legszexiesb barátnődet egy hármas ereéig. Vagy vegyél neki egy bögrét.
2009. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A tetkó kilőve, azt nem szeretnék. Vagy ha oda is jutok h akarok, nem szeretném a nevét magamba vésni:D Mivel 18 vagyok nincs keresetem...tanulok, szal a második is lehetetlen:D:D A hármasról már gondolkodtam, de nincs kivel..szal az majd máskor:D A bögre talán oké, de az meg olyan elcsépelt:S

Esetleg még vkinek jó kis ötlete??

2009. okt. 28. 10:19
 3/11 anonim ***** válasza:
tudom, h ez nem válasz a kérdésedre de mi megbeszéltük h nem veszünk egymásnak semmit, csak magunkat adtuk.
2009. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

OK, adok kölcsön, de írd az én nevem a punid fölé. Hármast bevállalom, ha a korom nem kizáró ok.

59F

2009. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egy naptárat készítettem, minden hónapra egy jellegzetes képünkkel :)
2009. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha romantikus alkatok vagytok, akkor vegyél egy rakás teamécsest meg egy pezsgőt a tesco-ba aztán fürdés előtt megpakolod a fürdőszobát a mécsesekkel meg leviszed a pezsgőt és két poharat. Ugyanez megoldható szobában is, bár a fürdő az hangulatosabb. Esetleg valami illóolajat is nyomathatsz mellé.

Vagy vegyél egy különlegesebb díszdobozos csokit. 1000-1500-ért már kapsz valamilyen szív alakú fémdobozos csokit.

Aztán nehogy leégjen a ház... ;)

2009. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
én a DM-ben készítettem neki fotókönyvet :)
2009. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Küldj neki a WOW-ban aranytallért
2009. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat:D Sajnos a fürdő kádas téma nem megoldható, egyikünknél sem:( pedig biztos jól sülne el.Ugyanigy a teamécseses, gyertyás dolog sem jöhet szóba..sok ok miatt:S:S Az hogy egymást adjuk ez természetes:)) A baj az, hogy kapott tőlem már fotoalbumot, képet, ilyen szivecskés csokit, sőt sütöttem is már neki mézeskalács szivecskét, tortát is készítettem,párnát is kapott, már egy szexi fehérneműmmel is megleptem, csináltam már neki kis szivecskés dobozokból emléktárgyat vagy mit, ilyen szivecskében szivecske..és így tovább:P szeretlekes feliratú kis törcsit is kapott már..Szal elég sokmindene van már ami hozzám köti:)

Gondoltam arra, h vmi ékszert veszek neki, vagyis ilyen medált, de csak 1 arany nyaklánca van, olyan vastagabb féle picit, és nemtudom azon hogy mutatna. Meg hát akkor csak aranyt kellene venni hozzá, és az csak drágább..:S

Vagy az is megfordult már a fejembe, hogy veszek vmi szexi egyszerű bugyit, esetleg tangát..és az elejére varrok rá vmit. Szerintetek ez jó?

Ajh, tök tanácstalan vagyok xD

Segítsetek!!:)

2009. nov. 1. 12:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi mindennel ajándékoztad már meg egy év alatt? Figyelemre és irigylésre méltó Párocska vagy. Ő is szokta viszonozni a sok jót amit adsz neki s megteszel érte? Úgy tűnik, hogy az első kapcsolatod s mindent megteszel érte, holott ő nem biztos, csak lehet azt hiszed. Na ez persze puszta feltételezés csak, nem megsértődni. Sajna semmi már nem jut most eszembe. Menj be egy szex-shop-ba s vegyél egy ehető bugyit vagy valami érdekes cuccot, ami mindkettőtöknek bejön. Sokan nem mernek ilyen helyre járni, de minél lazábban és természetesebben lépsz be annál kevésbé lesz látható rajtad, hogy esetleg először vagy ott. Nyíltan kell beszélni s kérdezni esetleg az eladót, mintha minden nap oda járnál.
2009. nov. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!