Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak páromnak első évfordulóra? Vmi személyeset szeretnék. De már elég sokmindent kapott tőlem ami ilyen volt, kifogytam az ötletekből 18/L

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 10:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Dehogy haragudtam meg:)Igen elég sokmindent kapott már tőlem, de én csak viszonoztam. Ugyanis annyi mindennel lepett már meg, voltak köztük kis apróságok is, mint pl éjfélkor egy doboz kakaó-t hozott. De ezek mégis nagyon sokat jelentenek számomra, ugyanis este a hidegbe képes volt lesétálni 4km-t, csak azért mert én megemlítettem neki h úgy megkívántam:D:D:D Szóval mindig azon van h örömöt szerezzen nekem, meg én is neki:P Nem az első kapcsoltom, ő már a 4. De ha a kapcsolat komolyságáról van szó akkor ő a második ilyen téren:)

Én is arra gondoltam még h talán ilyen cukorka bugyival, tangával lepem meg, és még az is lehet h én eszkábálom össze:D:D:D bár kíváncsi leszek h fog sikerültni:D:D mindegy végülis ha naon rossz is, ugyse marad sokáig rajtam, elfogy:D

2009. nov. 2. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!