Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelt kérdés

Először is talán azzal kezdeném, hogy nem vagyok egy topmodell csajszi, elég gátlásos vagyok, mert vannak testi hibáim betegségből adódóan!

2 éve van barátom, azt mondja mindennél jobban szeret, néha mégis úgy érzem, hogy jobb csajra vágyik!

Pl. volt amikor egy fehérnemű boltban kinézett nekem egy olyan rucit, ami szinte semmit nem takar és ami csak az igazán szexi lányoknak áll jól...elkezdett hisztizni, hogy én miért nem akarok ilyet venni!

De egyértelmű volt, hogy az nem nekem való...ő is tudta!

Tudja jól, hogy nem vagyok megelégedve magammal, mivel sajnos így nézek ki ahogy, de ennek ellenére elment egy olyan legénybúcsúba ahol 1 méterre bámultak a haverjaival egy bombázót...Hát valahogy ez sem adott önbizalmat!

Meg egyszer elmentünk egy motorkiállításra, jött velünk egyik haverja is, akinek szintén volt bnője csak ő nem jött...

Szemrebbenés nélkül tette a megjegyzéseket az ottani lenge ruhában lévő lányokra, hogy neki mennyire bejönnek...

Elhaladtunk egy pult előtt ahol egy gyönyörű hosszú hajú miniszoknyás nő állt...persze mindketten (párom is) tetőtől talpig átvizsgálták a szemükkel..

Elhaladtunk mellette de nem sokkal később párom odaszólt a haverjának állítólag csak poénból, hogy menjünk csak vissza ahhoz a pulthoz...és röhög...

Megemlítettem neki, hogy nekem ez rohadtul nem esett jól és ha nem venné észre én is ott vagyok, de azt mondta csak poén volt....

Nem értem, hogy ha ilyen csajok jönnek be neki akkor miért velem van...hiszen én akár mit csinálhatok soha nem tudok gyönyörű alkatú lány lenni!

Lehet, hogy alaptalanul aggódom vagy nincs keresni valóm mellette??


2010. aug. 1. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
figyelj,minden pasi ilyen. olyan nem létezik akinek a barátnője a legszebb..mindig lesznek olyan csajok akiket megdugna és akiket megbámul,sőt akikről álmodozik is..egyszerűen ösztönlények. elég bunkó a pasid amúgy,ha annak ellenére,hogy neked ez fáj,tovább csinálja..szerintem nem sok keresni valód van mellette.
2010. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jah azt kifelejtettem, hogy egyszer azt tanácsolta az öccsének, hogy ne a pláza cicákkal kezdjen, mert őket szinte lehetetlen megszerezni, szóval ne álmodozzon róluk..keressen egy közép kategóriájú lányt, mert a bombázókról csak álmodozni lehet!
2010. aug. 1. 18:42
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Tudom, hogy a pasik már csak ilyenek, de legalább ne előttem csinálná ezeket a dolgokat...

2010. aug. 1. 18:43
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
hát ezzel tul.képpen azt mondta,hogy neki is azok kellenének,de nem sikerül őket megszereznie..tehát jó vagy neki te is..eszméletlen bunkó a pasid:) miért jársz vele?
2010. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezhetem,hogy mi a baj ami a betegségedből adodott?
2010. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nem szép dolog, amit a barátod csinál veled. Így nem szabad viselkedni egy nővel. Ezt tudnia kéne. Hát nagy szemtelenség a részéről...De hát ha neki ez kell, akkor miért van barátnője? Miért jár veled, ha másokkal foglalkozik?

Figyelj, magyarázd el neki, hogy ezt egyszerűen nem lehet, így nem működik egy kapcsolat. Ezt ne tűrd neki el! Így ennek nincs értelme, ha folyton megbánt. Foglalkozzon meg bánjon veled normálisan, vagy sehogy.

18/L

2010. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt azzal van a baj inkább h mindezt melletted teszi. És tahó módon. Nyilván hűséget fogadunk 1 kapcsolatban nem vakságot, de tiszteljen már meg azzal h nem melletted stiröli a csajt, és pláne azzal h nem szól be.
2010. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, (18/l), olvastam a kiegészítő hozzászólásodat..

Kijelentette hogy ha nincs ló akkor jó a szamár is? Hát ezt ne...Ne haragudj, hogy ezt mondom, de bolond vagy, ha kiszolgáltatod magad neki. Persze mikor rajta van a kangörcs, akkor ott vagy neki te...De nem titkolja, sőt felvállalja, hogy szupicsinos cicababákra fáj a foga. Hát akkor menjen hozzájuk.

Hidd el, aki majd igazán szeret, úgy fog szeretni, ahogy vagy és amilyen vagy.

2010. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A betegség az hogy festékhiányos a bőröm nagyon durván és nem tudok egy dekát sem fogyni...nem vagyok kövér de a hasamon sok felesleg van...

Igen pont az bánt, hogy előttem csinálja, bár mindig mondja, hogy engem szeret...

Viszont én nem mehetek a barátnőm lánybúcsújára, ha lesz meztelen pasi...

Nem tudom mit kéne tenni, de néha nagyon magam alatt vagyok!

Köszönöm a válaszaitokat, rendesek vagytok...örülök, hogy nem estetek nekem, hogy idióta vagyok!!!

Még egyszer köszönöm

2010. aug. 1. 18:49
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
hagyd már el a p icsába:D
2010. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!