Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a páromnak szülinapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a páromnak szülinapjára? 21 éves lesz,2éve együtt vagyunk, tehát már elég sok ajándékot ellőttem!

Figyelt kérdés

Nem muszáj tárgynak lennie, lehet valam meglepetés, vagy program:) Ezzel kapcsolatban várnék ötleteket!

Köszi:)


2009. jún. 6. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

szervezz egy meglepetés-kirándulást, akár sátorozva, erdő közepébe, hegy lábához, akár vízparthoz. Főzz neki meglepetés ételt, olyat, amit még nem evett, de biztos ízlene neki.

Vegyél neki valami külföldi alkoholt, mondván: már a világ összes országában fogyaszthatod! :)

Szerezd meg neki gyerekkora kedvenc filmjét, meséjét, figuráját, könyvét.

Tárgyi dolgok nekem sem jutnak eszembe. :) Már csak azért sem, mert én mindig ilyenekből "táplálkozom" :)

2009. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha Pestiek vagytok vagy a közelben laktok vidd el abba az új vizi parkba, vizivilág vagy mi a neve, igaz nem túl olcsó de tuti élvezné. legalább is az enyém imádja az ilyeneket. vagy vidámparkba.
2009. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha szereti az elekrtonikai kütyüket, akkor mondjuk pendrive-t, mp3 lejátszót vagy vmi számitógépes dolgot. De ami tuti bejön szerintem ha főzöl neki, minden fiú szereti a gyomrát :D
2009. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, azt hiszem kombinálni fogom őket!:)

További szép napot :)!

2009. jún. 6. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!