Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelt kérdés

Először is talán azzal kezdeném, hogy nem vagyok egy topmodell csajszi, elég gátlásos vagyok, mert vannak testi hibáim betegségből adódóan!

2 éve van barátom, azt mondja mindennél jobban szeret, néha mégis úgy érzem, hogy jobb csajra vágyik!

Pl. volt amikor egy fehérnemű boltban kinézett nekem egy olyan rucit, ami szinte semmit nem takar és ami csak az igazán szexi lányoknak áll jól...elkezdett hisztizni, hogy én miért nem akarok ilyet venni!

De egyértelmű volt, hogy az nem nekem való...ő is tudta!

Tudja jól, hogy nem vagyok megelégedve magammal, mivel sajnos így nézek ki ahogy, de ennek ellenére elment egy olyan legénybúcsúba ahol 1 méterre bámultak a haverjaival egy bombázót...Hát valahogy ez sem adott önbizalmat!

Meg egyszer elmentünk egy motorkiállításra, jött velünk egyik haverja is, akinek szintén volt bnője csak ő nem jött...

Szemrebbenés nélkül tette a megjegyzéseket az ottani lenge ruhában lévő lányokra, hogy neki mennyire bejönnek...

Elhaladtunk egy pult előtt ahol egy gyönyörű hosszú hajú miniszoknyás nő állt...persze mindketten (párom is) tetőtől talpig átvizsgálták a szemükkel..

Elhaladtunk mellette de nem sokkal később párom odaszólt a haverjának állítólag csak poénból, hogy menjünk csak vissza ahhoz a pulthoz...és röhög...

Megemlítettem neki, hogy nekem ez rohadtul nem esett jól és ha nem venné észre én is ott vagyok, de azt mondta csak poén volt....

Nem értem, hogy ha ilyen csajok jönnek be neki akkor miért velem van...hiszen én akár mit csinálhatok soha nem tudok gyönyörű alkatú lány lenni!

Lehet, hogy alaptalanul aggódom vagy nincs keresni valóm mellette??


2010. aug. 1. 18:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
örülj, hogy van valakid
2010. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "középkategóriájú" szöveg úgy látszik nem csak a Te pasidnál van meg. Nekem volt egy barátom akivel emiatt szakítottam. Ugyanaz volt a helyzetem, mint neked. De én ennél a beszólásnál ott is hagytam.


Én nem vagyok egy modell alkat (nem vagyok kövér csak alacsony és nem túl arányos), és sokáig nem voltam megelégedve magammal. De aztán olyan barátom lett, akinek nem egy "középkategóriás" lány vagyok, hanem a tökéletes.


Add meg magadnak az esélyt hogy te is egy ilyet találj, és hagyd ott ezt a f*szt (bocsi, nagyon indulatos vagyok az ilyenekre), mert ebből hosszú távon semmi jó nem sülhet ki.


Ez nem szerelem az ő részéről, ha szerelem lenne, te lennél számára a világon a legszebb. Még akkor is ha három füled nőne és csak egy szemed lenne... ha érted mire gondolok. :P

2010. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
az a baj h a férfiak 99%-a ilyen..az az 1% meg nem létezik:D
2010. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
sajnos a nők túlzásba viszik az aggódást. hiába mondjuk hogy nem gáz az a felesleg nem hiszik el plusz még meg is sértődnek ha megnézünk egy bombázót. felesleges.
2010. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18:53-as! Ennél azért többre kellene tartanod magad! ;)
2010. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Ez nem igaz...ez így nagyon igazságtalan! Én is csalódtam már eleget, de nem azt nézem, hogy "pasi", hanem úgy gondolom, embertípus/személyiség dolga. Én ismerek korrekt/normális, ráadásul nagyon helyes pasikat...még a szívük is a helyén van.

18/L

2010. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

19:03

bezzeg ha mi nézünk meg egy álompasit akkor mi vagyunk a ribancok.

2010. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%

Sokat gondolkoztam azon a témán, hogy mit lehet, és mit nem egy kapcsolatban. Arra jutottam, hogy nekem egy hűséges férfi kell. Ez sem éppen a legnagyobb hányada a férfiaknak, viszont vak férfit találni mégnehezebb!

Amíg csak megnézi azokat a nőket addig ne foglalkozz vele. Én is megnézek egy nagyon jóképű férfit, én is elkönyvelem magamba hogy na ezaztán a kockás has, ettől független szeretem a páromat akinek hát nem kockás a hasa, és nem cslanám meg. Ő számomra a jó, nem az a fiú. A férifaknál ez fokozottan így van.

Viszont azt is tudom hogy mennyire önbizalomromboló tud lenni mikor azt látod, hogy a párod nálad "szebb" nőket nézeget. Beszéld meg vele ezt, mondd el neki hogy bánt téged, és hogy ne csinálja. Mondok valamit ami rosszul fog esni: fogja csinálni. Ha Kate Mossal jár egy pasi, akkor is csöpögő nyállal fog Angelina Jolie után fordulni, egyzserűen azért, mert ő nem a párja... Ezzel csak azt akarom mondani hogy ne aggódj emiatt, hiába van egy gyönyörű párja, attól a másik gy9ny9rűt is megnézi.

2010. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és hogy tanácsot adtok!

Valóban....azért van a szeme, hogy nézzen...ezzel nincs semmi bajom...ahogy egyikőtök írta, én is megnézem a jó pasikat, de eszembe nem jutna előtte ecsetelni, hogy "menjünk csak vissza ahhoz a pulthoz" szóval értitek!

Megnézi a jó nőket, természetes....de gyomron tud vágni mikor ezt előttem teszi!

2010. aug. 1. 20:04
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem normális dolog, amit a p*cskaktusz barátod művel...!

Én mondjuk megalázónak érezném, ha mellettem ilyet csinálna...én arra nem méltattam volna, hogy egy pofont adjak...mondtam volna neki, hogy akkor menjen, azt b@ssza meg...az ilyenek a nőket nem tisztelik, csak nemiszervként, eszközként tekintenek a nőkre...

Nem azt mondom, hogy legyen fából, de azért ilyen látványosan...

Undorító a "férfiak" nagy része...és olyan szánalmas, amikor jönnek itt az ösztönnel..., egy: hol van már az elgépiesedett világban az ösztön az emberben...?!

Kettő: Éppen ez különbözteti meg az embert az állattól..., hogy elvileg az embert nem az ösztönei vezérlik...!

Három: Jönnek itt az állatvilággal, hogy minél több utód nemzése, minél több nősténnyel való párosodás..., az állatvilágban is van NEM EGY monogám típus...

és az ember is elvileg az lenne...

Szánalmas kifogások, szánalmas hímnemű lényektől, akik azt hiszik, attól lesznek férfiak, hogy minél több nőt meghúznak...pedig nem...ettől csak érzelmileg egy nagy nullák...az ilyeneknek az EQ-ja nulla...!!!

Kérdező! Hagyd el ezt a f@szt, keress egy normális hapsit, hidd el, vannak még FÉRFIAK! ;)

Jah...és üzenem a sok p*cskaktusznak, hogy nyugodtan lehet lepontozni...!^^ ;)

19/L

2010. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!