Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látnál összefüggést?

Figyelt kérdés

A barátod/barátnőd a haverjaival elenni inni és végül egy teljesen más városban kötne ki részegen egy olyan csaj/pasi oldalán ahol te épp bulizol a barátnőddel és a barátod/barátnőd arra a csajra/pasira hajtott régen... Innentől kezdve elveszne kicsit a bizalom, és féltékeny lennél fűre fára egy darabig, majd elkezdene növekedni a bizalom, de a barátod/barátnőd megígérte volna az az este után, hogy többet nem iszik, mert nagyon rosszul sült el, majd egy olyan csajnál/pasinál inna (részegedne megint hullára) (amit megígért, h nem fog többet) akire amúgy is gyanakszol, mivel több hétig közösen használja a csaj/pasi a párod töltőjét (nem bír magának venni... áá nem) ill. meg elmondja a főnököd, hogy ott kell lenned boltnyitáskor minden nap, és te csak a fiatal pipihez/sráchoz mész be(akinek kölcsönözted a töltőt), az ötvenéves mamához nem, ill. a srácnál/csajnál 3x annyi időt töltenél "munka" gyanánt. És nem kéne semmi rosszat feltételezned a barátodról/barátnődröl. kérdezzetek nyugodtan.


Azért írtam így, mert egyaránt kíváncsi vagyok pasik, csajok véleményére.


2010. júl. 31. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

na jó hagyjuk :S

Én nem értem mi ebben az összefüggés.

Már mindenki mindenkivel és még előkerül egy töltő is o.O

Hány éves vagy?

Egyáltalán elolvastad mit írtál?

Csak nem bennem van a hiba ha eddig még senki nem értette?!

2010. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
na jó, van egy barátom aki elvesztette azzal a bizalmát vmennyire még régebben, h egy olyan csajjal találtam akire régen hajtott és úgy h a haverjaival kellett volna, h legyen. Van egy ilyen ribi stílusú alkalmazottja akivel több héig közösen használták a barátom töltöjét, meg 3x annyi időt van bent a kis "riszálom" magam ribinél, mint az ötven éves mamánál, meg ezek után megint berugna amikor megígárte h nem fog többet inni... és annál a ribi csajnál akire gyankszol naaaaaaaaaa
2010. júl. 31. 22:32
 13/16 A kérdező kommentje:
és ő kiröhög szinte, h ebben nincs összefüggés, nem gyanakodhatok, nem lehetek féltékeny semmi........
2010. júl. 31. 22:33
 14/16 A kérdező kommentje:
megint berúgott naa.... itt ül elöttem 2 méterre a barátom, srry sietek...
2010. júl. 31. 22:34
 15/16 anonim ***** válasza:

na látod!Tudsz Te fogalmazni ha akarsz!Így már értem *-*


Igen van összefüggés, én is féltékeny lennék ha ilyet csinálna!

2010. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
barát barát, vagy a pasid?
2010. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!