Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha egy képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha egy képet látnál meg párod tárcájában a volt kedveséről?

Figyelt kérdés
Ez egy viszonylag friss kapcsolatomban történt a minap, és nem tudom mire vélni...megemlíteni se merem neki. Még mindig szereti? (Állítása szerint szeret engem nagyon..)
2010. júl. 11. 19:39
 1/9 anonim válasza:
100%
Az tuti, hogy rosszul esne, de érdemes erre rákérdezni hogy miért van. Lehet csak bent felejtette, vagy van egyéb magyarázata. Egy kapcsolat alapja a megértés, ha az elején jártok, akkor csak kérdésekkel megy:)
2010. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Második: :D Egyébként én rákérdeznék.
2010. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát az sok mindentől függ.Ha például az a kép ott van,ahol a több képet is tart,akkor nem gáz,főleg,ha jóban is vannak.Ha legelöl látnám a képet magában,akkor felháborodnék!:D

Meg kell beszélni!

2010. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második :D:D
2010. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ha nagyon friss a kapcsolat, akkor csak óvatos lennék és tapogatóznék ez irányban, de semmiképpen nem vonnám felelősségre. Nyilván nem lehet valakit parancsra elfelejteni, és egy darabig kimondatlanul is vetélkedned kell, de ezen csak a megértés, a támogatás segít.

Ha viszont nem megy neki a fokozatos felejtés és csak pótlék lennél esetleg, az már más kérdés, ezt nem szabad engedni.

2010. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
B@szki! Jó hogy szólsz! Nekem még mindig benne van, fú, ha meglátja... ki kellene venni.
2010. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem kutattál a pénztárcájában:) Mert akkor ideges lesz az tuti..


Személy szerint engem nagyon zavarna. Biztos rákérdeznék.

2010. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem két hónap után pottyant ki egyszer mert:


1. elfelejtettem kivenni

2. meg fogom tartani, hiszen az életem fontos része volt, és nálam a párkapcsolat végével nem szűnnek meg létezni azok az emberi értékek, amiket egyszer megszerettem benne, és amik a szememben különleges emberré tették

3. utána nagyon sokáig a legjobb barátom volt, amíg egy hülye rib@nc meg nem bolondította és ellenem nem fordította, de ettől nem szeretem kevésbé, mint barátot, és nem is fogom kivenni a képét. Az már az elveszített legjobb barátom fotója, nem az exemé.


Dehát ez az én esetem. Az én barátom nem raplizik emiatt.

2010. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz rá. nyilván rosszul esik, de valószínűleg nem ellened szól.
2010. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!