Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látnál összefüggést?

Figyelt kérdés

A barátod/barátnőd a haverjaival elenni inni és végül egy teljesen más városban kötne ki részegen egy olyan csaj/pasi oldalán ahol te épp bulizol a barátnőddel és a barátod/barátnőd arra a csajra/pasira hajtott régen... Innentől kezdve elveszne kicsit a bizalom, és féltékeny lennél fűre fára egy darabig, majd elkezdene növekedni a bizalom, de a barátod/barátnőd megígérte volna az az este után, hogy többet nem iszik, mert nagyon rosszul sült el, majd egy olyan csajnál/pasinál inna (részegedne megint hullára) (amit megígért, h nem fog többet) akire amúgy is gyanakszol, mivel több hétig közösen használja a csaj/pasi a párod töltőjét (nem bír magának venni... áá nem) ill. meg elmondja a főnököd, hogy ott kell lenned boltnyitáskor minden nap, és te csak a fiatal pipihez/sráchoz mész be(akinek kölcsönözted a töltőt), az ötvenéves mamához nem, ill. a srácnál/csajnál 3x annyi időt töltenél "munka" gyanánt. És nem kéne semmi rosszat feltételezned a barátodról/barátnődröl. kérdezzetek nyugodtan.


Azért írtam így, mert egyaránt kíváncsi vagyok pasik, csajok véleményére.


2010. júl. 31. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
bonyolult story.
2010. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

az elsö mondatban meguntam .

nem olvasom el ezt ...

2010. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
légyszi írjatok, mert a párom nem hiszi el, h nekem ez összefügg..... írjatok kort..
2010. júl. 31. 22:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem feltételes módban írtad volna....
2010. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Foglald össze 5 mondatban és akkor válaszolunk. A fogalmazásgátlót meg köpd ki.
2010. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én elolvastam.

Nem értettem a lényeget.az egész bonyolult.fogalmazz légyszi kicsit érthetőbben :)

2010. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

de ezért ne írjatok!!!!!!!

Komolyan érdekelne, hogy más is gyanakodna ezek után(megtörtént sztori) a párjára.... stb "de kösz a segítséget" :S

2010. júl. 31. 22:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha nem érti senki a sztorit akkor nem fogsz választ kapni rá :S

Fogalmazd át és válaszolunk.

2010. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jó én csaj vagyok tehát mindenhova a barátod, srác, fiúkat kell behelyettesíteni..
2010. júl. 31. 22:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Ird már le sorban, hogy mikor mi történt, ki a lány, meg ki a fiú, de ne feltételes módban, és ne barátod/barátnöd megnevezéssel, hanem egyértelmüen.

Háromszor elolvastam, de még mindig nem értem, hogy ki ment kivel hová, mi köze ehhez a fönöknek meg a töltöhöt (minek a töltöje) - szóval IGY érthetetlen.

2010. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!