Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vàllaljak így babàt?

Figyelt kérdés
A pàrommal 4 ève vagyunk együtt, van egy csodaszèp 1,5 èves kisfiúnk. (Van egy nagyobb is màsik apàtól)Amikor terhes voltam a picivel ő bejelentette hogy szeret, de nem szerelmes belèm.Ő aggyal szeret, és talàn ha egyszer volt szerelmes kamasz koràban. Anyagilag "külön" kasszàn vagyunk.Igaz most ő fizet 70-30% ot. De amint vissza megyek dolgozni 50-50% lesz.Volt hogy elszàmoltatott pl betèt, sampon, körömlakkal hogy ezt mièrt a közös blokkba teszem. Az én hàzamban lakik hitelbe nem szàll be. (Pedig nagyon jól keres) A kèrdès ő akar mèg egy babàt, de mondtam neki hogy csak akkor megyek bele, ha esküvő stb. Èn úgy gondolom hogy ha màr 2 gyerek akkor legyen vmi papír is. Ne csak csinàljunk egy gyereket, ès ha ő gondol egyet akkor "csak úgy" lelèp+,anyagi megfontolàs.De megint előjött ez a szeret, nem szerelmes kèrdès. Mondta hogy ő az èrzèsein nem tud vàltoztatni.Vàllaljak így babàt? Együtt maradjak vele?

2020. jún. 9. 15:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
NE!
2020. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak teljesen stabil szerelmi kapcsolatba szulnek ahol egyenloek a jogaink es a kotelezettsegeink. Ha mar eleve arra keszulsz h elvaltkent legalabb a hazassag alatt szerzett vagyon felehez legyen jogod, az reg rossz. En ket gyerekkel maradtam parlagon, szerencsere igy is megtalaltam a paromat, de 3 gyerekkel ez mar olyan nehezitett palya ami keveseknek jon ossze. Szoval ha ez a kapcsolatod nem jon be, maradsz jo esellyel 3 gyerekkel egyedul. En erre a helyzetedben nem vallalkoznek.
2020. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szülnék neki gyereket ne haragudj hogy ezt mondom, de amit írtál nagyon elkeserítő lenne a számomra ha így élnék egy párkapcsolatba. Feleségül sem mennék hozzá.
2020. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%

Ès azt se tartom fearnek hogy adja haza az egèsz fizetésèt ami 3szorossa az enyémnek.


Azért jó kis pénzéhes lotyó vagy valljuk be totál őszintén.

2020. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem vallalnek be. Nagyon sok dolgon megakadt a szemem nem szerelmes, eltudja egyáltalán képzelni veled a jovojet mondjuk 10 ev mulva? Tied a lakas koltseg ami egy nagy összeg de o elszamoltat 600ft-os betetekkel, komoly? Jesszus be is vallja nem szerelmes beléd, belegondolsz mi lenne ha 2-3 ev mulva lelepne es ott maradsz 3 gyerekkel?
2020. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már felmerül a kérdés, arra a válasz nem.

Aztán elolvastam a leírást. Tényleg ne.

2020. jún. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ti egy barátságon alapuló párkapcsolatnak nevezett érdekszövetségben éltek.Fontos a szerelem hogy úgy nézzen rád a párod és úgy gondoljon rád és akkor boldog vagy.De igy hogy vár valaki otthon aki mos főz takarit gyereket szül elmondhatom hogy van családom de az érzelmeim csak szinte barátiak iránta lakok a házába nem kell albérletet fizetnem és még el is számoltat mert még a betétet se venné meg csak 30-70 százalékba pár száz forintról beszélünk nevetséges.Hááát én nem tudnék ilyen kapcsolatban élni.Közös érdeklődés bla bla bla édes kevés lenne nekem.De ez én vagyok.Én nem szülnék.
2020. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!