Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vàllaljak így babàt?

Figyelt kérdés
A pàrommal 4 ève vagyunk együtt, van egy csodaszèp 1,5 èves kisfiúnk. (Van egy nagyobb is màsik apàtól)Amikor terhes voltam a picivel ő bejelentette hogy szeret, de nem szerelmes belèm.Ő aggyal szeret, és talàn ha egyszer volt szerelmes kamasz koràban. Anyagilag "külön" kasszàn vagyunk.Igaz most ő fizet 70-30% ot. De amint vissza megyek dolgozni 50-50% lesz.Volt hogy elszàmoltatott pl betèt, sampon, körömlakkal hogy ezt mièrt a közös blokkba teszem. Az én hàzamban lakik hitelbe nem szàll be. (Pedig nagyon jól keres) A kèrdès ő akar mèg egy babàt, de mondtam neki hogy csak akkor megyek bele, ha esküvő stb. Èn úgy gondolom hogy ha màr 2 gyerek akkor legyen vmi papír is. Ne csak csinàljunk egy gyereket, ès ha ő gondol egyet akkor "csak úgy" lelèp+,anyagi megfontolàs.De megint előjött ez a szeret, nem szerelmes kèrdès. Mondta hogy ő az èrzèsein nem tud vàltoztatni.Vàllaljak így babàt? Együtt maradjak vele?

2020. jún. 9. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Elég lehangoló ezt olvasni, már az első gyereket se kellett volna vállalni. Azt a fiút próbáljátok meg értelmesen felnevelni, de már most sincs értelme együtt lenni. Apja nincs a gyereknek, természetesen család sem vagytok. Ez az egész egy nagy nulla.
2020. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Már akkor szakítanod kellett volna amikor először mondta, hogy nem szerelmes. Az ég világon semmi értelme egy ilyen kapcsolatnak és a gyereknek a lehető legrosszabb amit láthat. Téged komolyan nem zavar, hogy egy petesejt donor vagy neki akit csak használ, hogy ne legyen egyedül?

Abban a pillanatban ahogy találkozik valakivel aki egy kicsivel is több érzelmet ébreszt benne azonnal el fog hagyni. Akár van gyerek akár nincs.

Eszedbe ne jusson ilyen emberrel gyereket vállalni, se pedig kapcsolatban lenni. Semmi nem fűzi hozzád. Komolyan ilyen anyaképet akarsz a gyereked elé állítani? Egy ennyire gyenge nőt aki nem tud kiállni magáért és megelégszik egy olyan emberrel akinek nem ő jelenti a világot, aki nincs odáig érte?

2020. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Az első gyerek előtt kellett volna ezen gondolkoznod.
2020. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
"Az én hàzamban lakik hitelbe nem szàll be." Albérletet fizet neked?
2020. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem értem azokat a párokat ahol gyerek van, hogy nem közös minden. Nem is értem így hogy lehet a család, család ha elszámoltatás és külön kassza van.

F

2020. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elsovel es a tobbiekkel. Az elso sem kellett volna, de ez van, mindenesetre en semmikepp nem vallalnek vele masodik gyereket. Szerintem ez a ferfi aggyal se szeret, szimplan beleillik a magarol kialakitott imidzsebe, hogy van mellette egy no, meg gyerekek, es ennyi, de valodi felelosseget nem akar vallalni egyikotok irant sem.
2020. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

5.


Ez csak akkor működhet, ha minden családtag tisztességes és nagyjából egyformán adnak és vesznek el onnan a felnőtt tagok, amint felborul az egyensúly, onnantól bukás van. Ezért nem működhet a világon sehol a klasszikus értelemben vett kommunizmus sem, mert sosem fog működni az, hogy mindenki azonosan tesz és vesz el a bőség kosarából, kialakul egy olyan szakadék, ami az egyik félnek teher a másiknak "potya" lesz. Bár, maga a társadalom is így működik, lásd az adófizetők vs szociális segélyen élők, akiknek minden "jár" az ingyen könyvektől az ingyen vízhasználaton át az ingyen étkeztetésig.

2020. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Annyi hozzàfűzni valóm van hogy nagyon jó apa, a pàrkapcsolatunk is jó. Közösek az èrdeklődèsi köreink.Az anyagiak az elejèn alakultak igy, nem szerettem volna ha beszàllna a házamba anyagilag, mert ha szètmegyünk nem tudom kifizetni. Ès azt se tartom fearnek hogy adja haza az egèsz fizetésèt ami 3szorossa az enyémnek.
2020. jún. 9. 16:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, hogy ilyen emberrel második gyereket akarnék. Lakik a házadban, fizetni smafu bele, aztán néha belengeti a "nem vagyok beléd szerelmes, de kényelmes veled lenni" dumát. Rettentően kiábrándító.
2020. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Hátpersze, hogy szüljél. Legalább gyarapítod az egyedülálló anyák számát(úgyis "kevés" van belőlük), csak te 3 gyerekkel.
2020. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!